Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #47 Kobieta w sporcie: Emilia Zdunek – piłka nożna

14 kwietnia, 2021

Hej! Witam Cię w #47 odcinku mojego podkastu Paliwo z Roślin. To miejsce, w którym dzielę się wiedzą z zakresu prawidłowego żywienia, a także aktywności fizycznej. Uczę jak organiczyć ilość spożywanego mięsa w Twoim menu, jeść smacznie i zdrowo, a przy tym wszystkim wspierać swoją regenerację i odnowę biologiczną.

Jako dietetyk Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej wspieram zawodniczki w lepszym odżywianiu, dobieram dla nich odpowiednie strategie związane z indywidualną podażą suplementów, dopasowaniem smaku i łatwości przygotowania potraw. Moim celem jest również wsparcie młodych adeptek, edukacja trenerów i rodziców zawodniczek.

W dietetyce sportowej w polskim wydaniu jest jeszcze wiele do zrobienia, jednak nieustannie jestem dobrej myśli, że ze wsparciem całego środowiska piłkarskiego uda się nam budować świadomość i wspierać rozwój fizyczny przyszłych, obecnych i byłych zawodniczek.

 

Emilia Zdunek - Piłkarka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet

O kobiecej piłce nożnej, o psychologii sportu, o piłce nożnej w hiszpańskim wydaniu rozmawiam z moim kolejnym gościem, którym jest Emilia Zdunek.

Emilia występuje na pozycji środkowego i defensywnego pomocnika w seniorskiej kadrze Reprezentacji Polski, a także ofensywnego i środowego pomocnika w klubie Górnik Łęczna. Ma za sobą ponad 30 meczów rozegranych w barwach biało- czerwonych. Grała również w hiszpańskim klubie Sevilla FC.

Prócz miłości i pasji do sportu, Emilia ukończyła wychowanie fizyczne i psychologię, z którą wiąże swoją przyszłość. Posłuchaj o zaangażowaniu, cierpliwości, o wielkiej empatii i zrozumieniu własnych potrzeb. Emilia ma wiele do powiedzenia, nie tylko w temacie piłki nożnej kobiet, a każda rozmowa z nią jest niezwykle inspirująca. Miłego odsłuchu!

 

Podcast - Paliwo z roślin - #47 Kobieta w sporcie: Emilia Zdunek - piłka nożna

 

KOBIETA W SPORCIE:

Emilia Zdunek - piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Emilię Zdunek i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

sport kobieta emilia zdunek maksym

Sylwia Maksym - Paliwo z Roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

_______________________________________________

Mam do Ciebie prośbę! Wesprzyj działanie cyklu KOBIETA W SPORCIE.

  • Chciałabym, aby jak najwięcej osób pozstało sylwetki niesamowitych KOBIET SPORTOWCÓW i tym samym powiększyło ich grono wiernych fanów i kibiców, którzy są tak niezbędni w dopingu i mobilizacji do działania.
  • Prześlij link do mojego podkastu/ strony/ youtube i podziel się z innymi!

Niech KOBIETA W SPORCIE trafi do jak największej publiki.

_______________________________________________

Słuchałeś już poprzednich odcinków podcastu PALIWO Z ROŚLIN?

Tutaj znajdziesz wszystkie odcinki:

 

Hej! Jeśli lubisz treści, które przekazuje i uważasz, że powinny trafić do szerszej publiki, udostępnij proszę ten podcast i link do wpisu na blogu. Oznacz mnie w swoich social media, daj kciuka i zasubskrybuj moje kanały. Dzięki temu mogę trafiać do większej liczby osób, budować ich świadomość i wspierać zdrowie. To dla mnie bardzo ważne.

Chcę by moja praca przynosiła jak najwięcej korzyści, a więc proszę Cię o pomoc.

Jeśli masz też tematy, gości których chciałbyś usłyszeć lub pomysły na nagrania to z niecierpliwością wyczekuję na Twoją wiadomość, pamiętaj - tworzę podcast dla Ciebie.

Miłego odsłuchu i do zobaczenia!

_______________________________________________

 

Sylwia Maksym - PALIWO Z ROŚLIN 

paliwo z roślin sylwia maksym

Link znajdziesz tutaj Grupa Paliwo z Roślin - jednoczymy tutaj wiebicieli kuchni roślinnej, osoby które już od dawna są na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, a także te osoby, które dopiero planują coś zmienić w swoim menu. To również grupa dla sportowców, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematyki diety roślinnej w sporcie. 

Zapraszam Cię serdecznie! Dołącza do nas i buduj roślinną społeczność Paliwo z roślin
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej! Tu Sylwia, tworzę dla Ciebie treści, które pomogą Ci poprawić zdrowie. Uwielbiam gotować i czerpać paliwo z roślin. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych i sportowcach, którzy chcą usprawnić regenerację, osiągać lepsze wyniki sportowe i jeść smacznie. Rozgość się i czerp z tego miejsca pełnymi garściami.


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY