Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast – Paliwo z roślin – #47 Kobieta w sporcie: Emilia Zdunek – piłka nożna

14 kwietnia, 2021
podcast paliwo z roślin sylwia maksym emilia zdunek

Hej! Witam Cię w #47 odcinku mojego podkastu Paliwo z Roślin. To miejsce, w którym dzielę się wiedzą z zakresu prawidłowego żywienia, a także aktywności fizycznej. Uczę jak ograniczyć ilość spożywanego mięsa w Twoim menu, jeść smacznie i zdrowo, a przy tym wszystkim wspierać swoją regenerację i odnowę biologiczną.

Jako dietetyk Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej wspieram zawodniczki w lepszym odżywianiu, dobieram dla nich odpowiednie strategie związane z indywidualną podażą suplementów, dopasowaniem smaku i łatwości przygotowania potraw. Moim celem jest również wsparcie młodych adeptek, edukacja trenerów i rodziców zawodniczek.


Emilia Zdunek – Piłkarka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet

O kobiecej piłce nożnej, o psychologii sportu, o piłce nożnej w hiszpańskim wydaniu rozmawiam z moim kolejnym gościem, którym jest Emilia Zdunek.

Emilia występuje na pozycji środkowego i defensywnego pomocnika w seniorskiej kadrze Reprezentacji Polski, a także ofensywnego i środowego pomocnika w klubie Górnik Łęczna. Ma za sobą ponad 30 meczów rozegranych w barwach biało- czerwonych. Grała również w hiszpańskim klubie Sevilla FC.

Prócz miłości i pasji do sportu, Emilia ukończyła wychowanie fizyczne i psychologię, z którą wiąże swoją przyszłość. Posłuchaj o zaangażowaniu, cierpliwości, o wielkiej empatii i zrozumieniu własnych potrzeb. Emilia ma wiele do powiedzenia, nie tylko w temacie piłki nożnej kobiet, a każda rozmowa z nią jest niezwykle inspirująca. Miłego odsłuchu!


Podcast – Paliwo z roślin – #47 Kobieta w sporcie: Emilia Zdunek – piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Emilia Zdunek – piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Emilię Zdunek i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)


  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY