Menu

Weronika Zawistowska – piłka nożna – Kobieta w Sporcie

28 kwietnia 2021
Weronika Zawistowska - piłka nożna - Kobieta w Sporcie

Cześć! Witam Cię w #49 odcinku mojego podkastu PALIWO Z ROŚLIN. Jest to miejsce, w którym przedstawiam pozytywne aspekty diety roślinnej, edukuję kulinarnie, a także podkreślam ogromny wzorowy wpływ aktywności fizycznej na Twoje zdrowie. Jako dietetyk sportowy współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, sportowcami szczebla zawodowego i amatorskiego. Moim celem jest pokazanie, że dieta wpływa na wyniki sportowe, przyczynia się do poprawy regeneracji, a także w zdrowym wykonaniu jest super prosta, smaczna i szybka w przygotowaniu – szczególnie ta w wydaniu roślinnym.


W najnowszym cyklu, który prowadzę- KOBIETA W SPORCIE– przedstawiam sylwetki kobiet, których miłością jest sport – w wydaniu zawodowym, jak i amatorskim. Są to zawodniczki różnych dyscyplin, w różnym stopniu zaawansowania i o wielu pasjach całkowicie odrębnych od sportu. To mamy, przyjaciółki, koleżanki, żony, managerki, studentki, uczennice, każda z nich ma swoją rolę i pomysł na siebie.

Posłuchaj dzisiejszego odcinka, którego bohaterką jest Weronika Zawistowska. Reprezentantka Kadry Polski w piłce nożnej Kobiet. Zawodniczka KKS Czarni Sosnowiec, która już niedługo – lipiec 2021 r. przechodzi do kobiecego FC Bayern.


Weronika to zawodniczka z pomysłem na swoje życie, emaptycznym podejściem do drugiego człowieka, dużym spokojem i wielka odwagą. Kobieta o niegasnącym uśmiechu i ogromnej pasji, nie tylko do footballu! Zapraszamy Cię do odsłuchania naszego nagrania i trzymania kciuków za powodzenie Weroniki w Bundeslidze.


Podcast – Paliwo z roślin – #49 Kobieta w sporcie: Weronika Zawistowska – piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Weronika Zawistowska – piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Weronikę Zawistowską i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)