Menu

Emilia Zdunek – piłka nożna – Kobieta w Sporcie

14 kwietnia 2021
Emilia Zdunek - piłka nożna - Kobieta w Sporcie

Hej! Witam Cię w #47 odcinku mojego podkastu Paliwo z Roślin. To miejsce, w którym dzielę się wiedzą z zakresu prawidłowego żywienia, a także aktywności fizycznej. Uczę jak ograniczyć ilość spożywanego mięsa w Twoim menu, jeść smacznie i zdrowo, a przy tym wszystkim wspierać swoją regenerację i odnowę biologiczną.

Jako dietetyk Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Nożnej wspieram zawodniczki w lepszym odżywianiu, dobieram dla nich odpowiednie strategie związane z indywidualną podażą suplementów, dopasowaniem smaku i łatwości przygotowania potraw. Moim celem jest również wsparcie młodych adeptek, edukacja trenerów i rodziców zawodniczek.

 


Emilia Zdunek – Piłkarka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet

O kobiecej piłce nożnej, o psychologii sportu, o piłce nożnej w hiszpańskim wydaniu rozmawiam z moim kolejnym gościem, którym jest Emilia Zdunek.

Emilia występuje na pozycji środkowego i defensywnego pomocnika w seniorskiej kadrze Reprezentacji Polski, a także ofensywnego i środowego pomocnika w klubie Górnik Łęczna. Ma za sobą ponad 30 meczów rozegranych w barwach biało- czerwonych. Grała również w hiszpańskim klubie Sevilla FC.

Prócz miłości i pasji do sportu, Emilia ukończyła wychowanie fizyczne i psychologię, z którą wiąże swoją przyszłość. Posłuchaj o zaangażowaniu, cierpliwości, o wielkiej empatii i zrozumieniu własnych potrzeb. Emilia ma wiele do powiedzenia, nie tylko w temacie piłki nożnej kobiet, a każda rozmowa z nią jest niezwykle inspirująca. Miłego odsłuchu!


Podcast – Paliwo z roślin – #47 Kobieta w sporcie: Emilia Zdunek – piłka nożna

KOBIETA W SPORCIE:

Emilia Zdunek – piłka nożna

Gdzie możesz obserwować Emilię Zdunek i jej sportowe poczynania w piłce nożnej

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)