Menu

Paliwo z roślin – #58 Uphillrace Śnieżka 2021 i rowerowe wyzwania

9 września 2021
Paliwo z roślin - #58 Uphillrace Śnieżka 2021 i rowerowe wyzwania

Hej! Wraca podcast! Wracają nagrania! Jest już relacja z Uphillrace Śnieżka 2021! Huuuuraa! 

Uwielbiam nagrywać, a do tej pory nie miałam na to czasu, okazji, przestrzeni, ale przede wszystkim- raz jeszcze- czasu. Wymagające treningi, sprawy rodzinne, praca z podopiecznym (ich starty, wyzwania, treningi, okres przygotowawczy, okres startowy, maratony, żywienie, zmiany itd. itp.) tak skutecznie zabrały mi godziny każdej doby, iż musiałam z czegoś zrezygnować. Niestety padło na podcast Paliwo z Roślin, który został zawieszony… ale jest! Znów nagrywam 🙂

Zapraszam do wysłuchania relacji o Uphillrace Śnieżka 2021r. czyli naszego najważniejszego wyzwania na ten rok. Rok, który ma nas przygotować do BikeTransAlp 2022r!

Obszerny, dokładny, wymagający wpis, relacja w formie artykułu jeszcze nadal się tworzy. Będzie genialny. Poinformuję jak już powstanie! A teraz zerknij na zdjęcia i koniecznie odsłuchaj #58 odcinek podcastu Paliwo z Roślin.

Po minie na zdjęciu widać, że łatwo nie było! Było trudno, ale nie niemożliwie do przetrwania i zdobycia Śnieżki!

Tak, płacz mieszał się z radością i gromkim śmiechem. Zdjęcia mówią wiele, ale do zrozumienia tego co się dzieje koniecznie musisz posłuchać #58 odcinka mojego podcastu Paliwo z Roślin. Wraz z Radkiem opowiadamy o przygotowaniu i analizujemy km po km od startu na szczyt Śnieżki 🙂 Zapraszamy do odsłuchu i podzielenia się z nami Twoimi emocjami 🙂

Podcast – Paliwo z roślin – #58 Uphillrace Śnieżka 2021 i rowerowe wyzwania  RADEK KRZESA NIE HAMUJ

Emocje, łzy, radość, uśmiech, pot, podjazdy, kamienie, zjazdy, ludzie, kibice, ach! Tutaj już po wjeździe na rynek, zmęczenie jest nie daje się we znaki. Nadal jest mnóstwo emocji i buzującej radości. No pięknie się prezentujemy (haha)

sylwia maksymn up hill race śnieżka

Radek Krzesa Nie Hamuj 

czyli gdzie znajdziesz Radka i informacje o Bike TransAlp:

Sylwia Maksym – Paliwo z Roślin 

– mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

A naszego trenera – BOGDAN CHOMA – znajdziesz tutaj:

Bogdan Choma – CHOMA Sport Trener

CHOMA SPORT TRENER

Trenuje nie tylko kolarzy, ale również triathlonistów, biegaczy i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem.

 

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)