Menu

Paliwo z Roślin – #1 zaczynamy tankowanie

8 maja 2020
Paliwo z Roślin - #1 zaczynamy tankowanie

Cześć! Przychodzę do Ciebie z totalną nowością. Będzie ich jeszcze więcej, gdyż od dwóch miesięcy intensywnie pracuję nad zmianami na stronie, które mam nadzieję już zauważyłeś i się Tobie podobają!

Ciągły rozwój i zmiany! Tankuj razem ze mną!

W jakim celu wprowadziłam kolejne narzędzie edukacji dla Ciebie?

  • by jeszcze lepiej dopasować moje usługi wobec Twoich wymagań
  • chcę dać Ci lepszy dostęp do wiedzy i informacji na temat roślinnego żywienia i aktywnyści fizycznej
  • pragnę inspirować Cię do prostego gotowania z wykorzystaniem roślin abyś mógł budować dobre zdrowie i oszczędzać swój czas i pieniądze
  • chcę stworzyć wspaniałe miejsce, do którego będziesz wracać z radością i uśmiechem na twarzy

Paliwo z Roślin- Sylwia Maksym Dietetyczka Sportowa

Wiem, że nie wszyscy nie wszyscy lubią uczyć się poprzez czytanie… są osoby, które zdecydowanie wolą słuchać.

Dlatego też specjalnie dla nich przygotowałam podcast – paliwo z roślin.

Możesz poznać mnie przez odsłuchanie tego co mam do powiedzenia, a mam naprawdę sporo. Brakuje mi już czasu na opisywanie każdej treści, którą chcę Ci przedstawić, dlatego też wybrałam tą formę kontaktu.

O czym opowiadam w pierwszym odcinku? Przekonaj się odsłuchując mojego nagrania poniżej.


Paliwo z Roślin – tankuj rośliny

Skąd wzięła się nazwa Paliwo z Roślin? Codziennie tworzę przysmaki bazujące tylko i wyłącznie na roślinach. Codziennie inspiruję Cię do wegańskiego gotowania. Pracuję ze sportowcami, którym przekazuję wiedzę o najlepszym źródle energii jakim jest paliwo z roślin. Dlatego też tak nazwałam swój podkast Paliwo z Roślin.

Jakie mam plany na kolejne odcinki? 

Oj będzie się działo 🙂 Znajdziesz u mnie moc wiedzy dotyczącej roślinnego gotowania i aktywności fizycznej. Opowiem Tobie o mojej idei zero waste, którą kieruję się na co dzień. Mam w planach zapraszać do podcastu osoby, które mnie inspirują i stanowią idealnie źródło wiedzy w tematach, na które ja nie mam czasu gdyż specjalizuję w dietach roślinnych, jednak chętnie uczę się od innych.

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)