Biblioteka
BodyIdea - Dietetyka przyszłości

2020-10-21

Podcast - Paliwo z roślin - #25 jak przygotować pyszne i zdrowe posiłki z roślin
Cześć! Witaj w kolejnym odcinku podcastu Paliwo z roślin. Dziś wraz z moim gościem Mikołajem Choroszyńskim, dietetykiem i psychodietetykiem przedstawię Ci korzyści płynące ze spożywania roślin. Mikołaj zradzi również swoje ulubione kulinarne praktyki i udowodni, że roślinne gotowanie jest proste i przyjemne. Miłego odsłuchu!

 

 

Mikołaj Choroszyński

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Mikołaj

Paliwo z roślin 

- mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN posłuchasz również tutaj:

Na koniec, polecam również  moje poprzednie podcasty, znajdziesz je tutaj:

Miłego odsłuchu. Daj proszę znać w komentarzu jakie tematy Cię interesują. Chętnie poruszę je w swoim podcaście. A może chciałbyś usłyszeć jakiegoś wyjątkowego gościa i poznać jego opinie na temat, który Cię ciekawi? Daj znać :)

Tworzę podcast dla Ciebie :)

sylwia maksym body idea dietetyk

Sylwia Maksym

Cześć! Nazywam się Sylwia Maksym, jestem dietetykiem sportowym. Uczę jak jeść zdrowo, dostarczać paliwa z roślin i wybierać proste, smaczne rozwiązania bez wprowadzania restrykcji czy zakazów. Propaguję żywienie opierające się na ograniczeniu ilości spożywanego mięsa. Pokazuję sportowcom jak za pomocą żywienia wesprzeć ich regenerację i osiągnąć zawodowe cele. Aktualnie, obejmuję posadę dietetyka sportowego reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, a także współpracuję indywidualnie z kolarzami, biegaczami, triathlonistami. Prywatnie jestem miłośniczką mocnej kawy, kolarstwa, mody i kultury hiszpańskiej. Rozgość się na mojej stronie i zatankuj ze mną Paliwo z Roślin.

BodyIdea - Dietetyka przyszłości

Dodaj komentarz

Brak dodanych komentarzy. Możesz być pierwszy - zapraszam!

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN