Menu

Dieta wegańska całoroczna

89,00 

Rezygnujesz z mięsa w diecie? Zrób to zdrowo!

Odżywiaj się smacznie i odżywczo!

Rezygnujesz z mięsa w diecie i martwisz się o potencjalne niedobory składników? Boisz się, że nie skomponujesz zdrowej diety wegańskiej? Mam dla Ciebie genialną dietę wegańską, którą możesz odtwarzać przez cały rok. Dieta wegańska na cały rok jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie spożywają mięsa i produktów odzwierzęcych, troszczą się o zdrowie i środowisko. Dieta ułatwi gotowanie i organizację zakupów Ci zależy Ci na ekonomicznej i szybkiej kuchni. Prosto, smacznie i różnorodnie – to zasady diet wegańskich całorocznych, które mam dla Ciebie.

Dieta wegańska całoroczna doda Ci energii

Całoroczna dieta wegańska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowych, skutecznych rozwiązań dla prowadzenia zdrowej roślinnej kuchni bez wyrzeczeń. Zapewniają dostarczenie kompletu witamin i minerałów, których doborowość jest niezwykle ważna w kontekście kształtowania dobrego zdrowia. Koniec z niedoborową, niesmaczną dietą, w której brakuje białka i wartościowego dla Ciebie tłuszczu.

Jesteś od dłuższego czasu na diecie wegańskiej, ale Twoje menu jest niedoborowe?

Moje diety pozwolą Ci na zrozumienie zasad komponowania roślinnej kuchni, dodadzą inspiracji, a także nauczą komponowania potraw, które zostaną z Tobą na długie lata.

To nie tylko dieta, ale całe kompendium wiedzy świadomego konsumenta, który chce zadbać o swoje zdrowie poprzez jedzenie i prawidłową higienę życia. Dzięki nim dowiesz się o roli witamin i minerałów w organizmie człowieka. Wraz z dietą otrzymasz wskazówki dotyczące aktywności fizycznej, suplementacji i higieny życia. Diety i jadłospisy całoroczne są skomponowane ze składników dostępnych w sklepach przez cały rok. Wraz z jadłospisem otrzymasz obszerną broszurę dotyczącą zasad żywienia.

 

Kupując dietę wegańską całoroczną zyskujesz:

 • Organizację Twojego codziennego gotowania dzięki dokładnej liście składników
 • Oszczędność Twojego czasu, który zazwyczaj poświęcasz na planowanie, wymyślanie, gotowanie, kupowanie
 • Oszczędność Twoich pieniędzy. Przestaniesz kupować zbędne produkty, wyrzucać resztki jedzenia i marnować żywność. Jesienią schowaj lato do słoika!
 • Pewność, że odżywiasz się prawidłowo. Dieta zapewnia dostarczenie odpowiedniej ilości makroskładników, kilokalorii, witamin i minerałów
 • Uniwersalność stosowania diety jesiennej dla całej rodziny. Dania są po prostu smaczne, szybkie i nie musisz gotować dla wszystkich osobnych posiłków
 • Łatwość i szybkość przygotowania potraw. Dieta ma na celu pokazanie, że wegańskie i jesienne gotowanie jest proste
Wegańskie diety całoroczne nie zawierają mięsa i produktów odzwierzęcych. Jadłospisy składają się z 7 dni, a każdy dzień z 4 zróżnicowanych posiłków (jadłospisy 2500 – 3000 kcal zawierają 5 posiłków dziennie). W diecie znajdziesz:
 • Siedmiodniową dietę wegańska
 • Siedmiodniową listę zakupów
 • Miarę kuchenną (łyżka, garść) i wagową
 • Wyznaczenie kcal i makroskładników
 • Wskazówki kulinarne
 • Pełne receptury potraw
Całoroczna Dieta Wegańska dla Dwojga

Jeżeli Twój partner/partnerka chcą Ci towarzyszyć w Twojej diecie… Mogą zakupić inną dietę z dopasowaną dla siebie kalorycznością, w ten sposób otrzymacie jednakowe jadłospisy o różnej kaloryczności i będziecie mogli wspólnie gotować.

Podział makroskładników

20-25% Białka
30-35% Tłuszcze
45-55% Węglowodany

Przykładowe menu

Śniadanie Bananowy omlet z borówką
II Śniadanie Kajzerka z hummusem i sałatką pomidorową
Obiad Spaghetti z aromatycznym tofu
Podwieczorek Orzechowe smoothie i batonik
Kolacja Kasza gryczana z warzywami
Liczba posiłków
3 lub 4 posiłki dziennie Diety 1500 kcal, 2000 kcal
5 posiłków dziennie Diety 2500 kcal, 3000 kcal
Wszystkie posiłki zawierają podobną ilość kilokalorii, więc możesz rotować poszczególnymi daniami pomiędzy dniami.
Wskazówki nie zawierają dobranej suplementacji, gdyż jest ona kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników.