Menu

Dieta wegetariańska całoroczna

89,00 

Zrezygnuj z mięsa ze smakiem i zadbaj o swoje zdrowie

Sprawdź wegetariańskie propozycje na cały rok

Mam dla Ciebie dietę całoroczną wegetariańską, która ułatwi Ci gotowanie i doda nowych smaków w Twoim menu. Jeśli uwielbiasz wegetariańskie dania, a nie masz już pomysłów na gotowanie, to ta dieta jest dla Ciebie idealna. Całoroczna dieta wegetariańska jest prosta w wykonaniu i smaczna. Dzięki niej zadbasz o swoje zdrowie i zatroszczysz się o kondycję środowiska i zwierząt.

Dla kogo jest dieta wegetariańska całoroczna?

Całoroczna dieta wegetariańska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie spożywają mięsa. Ułatwią gotowanie i organizację zakupów osobom, którym zależy na ekonomicznej i szybkiej kuchni. Dieta składa się z siedmiu dni po 4 lub 5 dań – w zależności od kaloryczności.

Dieta wegetariańska na cały rok!

Całoroczna dieta wegetariańska jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nowych, skutecznych rozwiązań dla prowadzenia zdrowej roślinnej kuchni bez wyrzeczeń. Zapewniają dostarczenie kompletu witamin i minerałów, których doborowość jest niezwykle ważna w kontekście kształtowania dobrego zdrowia. Jesteś od dłuższego czasu na diecie roślinnej, ale Twoja dieta jest niedoborowa? Moje jadłospisy pozwolą Ci na zrozumienie zasad komponowania roślinnej kuchni, dodadzą inspiracji, a także nauczą komponowania potraw, które zostaną z Tobą na długie lata.

Też prowadzę dietę wegetariańską. Wiem jak dobrać składniki diety by do siebie pasowały, smakowały i dostarczały odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Całoroczna dieta wegetariańska jest skomponowana tak, aby była możliwa do otworzenia niezależnie od pory roku. W diecie znajdziesz też wskazówki dotyczące gotowania, aktywności fizycznej, suplementacji i higieny życia. Edukacja to klucz do sukcesy, a diety wegetariańskie całoroczne są stworzone by Ci ją ułatwić i zadbać o Twoje zdrowie w smaczny sposób.

Co znajdziesz w diecie wegetariańskiej całorocznej?

  • Siedmiodniowa dieta wegetariańska
  • 7-dniowa lista zakupów
  • Miarę kuchenną (łyżka, garść) i wagową
  • Wyznaczenie kcal i makroskładników
  • Wskazówki kulinarne
  • Pełne receptury potraw
Wegetariańskie diety całoroczne nie zawierają mięsa i ryb, ale zawierają nabiał, jaja i miód. Diety składają się z 7 dni, a każdy dzień z 4 zróżnicowanych posiłków (jadłospisy 2500 – 3000 kcal zawierają 5 posiłków dziennie).

Podział makroskładników

20-25% Białka
30-35% Tłuszcze
45-55% Węglowodany

Przykładowe menu

Śniadanie Lawasz z zielonym twarogiem
II Śniadanie Proteinowy deserek z owocami i orzechami
Obiad Wegański dal z czerwonej soczewicy
Podwieczorek Warzywny lunch-box z ryżem i jajem
Kolacja Makaron z pietruszkowym pesto i mozzarellą
Liczba posiłków
3 lub 4 posiłki dziennie Diety 1500 kcal, 2000 kcal
5 posiłków dziennie Diety 2500 kcal, 3000 kcal
Wszystkie posiłki zawierają podobną ilość kilokalorii, więc możesz rotować poszczególnymi daniami pomiędzy dniami.
Wskazówki nie zawierają dobranej suplementacji, gdyż jest ona kwestią indywidualną i zależy od wielu czynników.