Menu

Kolarstwo szosowe – dieta redukcyjna

249,00 

Zależy Ci na dobrej formie fizycznej i poprawie czasów startowych?

Chcesz jeść smaczne posiłki i zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej?

Z pomocą diety redukcyjnej w kolarstwie szosowym na 30 dni to będzie proste! Dzięki tej diecie nie będziesz borykać się z głodem, zmęczeniem i znużeniem. Ułożyłam dla Ciebie dietę, która dostarczy Ci wszystkich składników odżywczych i ułatwi redukcję. Do wyboru wersja fleksitariańska lub wegetariańska na 1500 kcal lub 2000 kcal.

Dieta na roztrenowanie w kolarstwie szosowym

Chcesz schudnąć, ale bez wyrzeczeń, głodu i zmęczenia?

 • Nie masz czasu na bilansowanie diety, ale chcesz zdrowo zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej?
 • Chcesz na redukcji zachować energię do realizowania założeń treningowych? 
 • Zależy Ci na smacznej, dobrze zbilansowanej diecie, która dostarczy Ci wszystkich składników odżywczych?

Pomoże Ci w tym dieta na redukcję w kolarstwie szosowym! Dostajesz zbilansowane przepisy 30 dni. Dzięki nim zmniejszysz masę tkanki tłuszczowej i zadbasz o regenerację. Wpłynie to pozytywnie na realizowanie celów treningowych i Twój czas startowy!

 

Jak działa dieta redukcyjna w kolarstwie szosowym?

To dieta na 30 dni, każdy dzień o tej samej kaloryczności. Czekają na Ciebie dwie wersje:

 • 1500 kcal – składa się z 3 posiłków dziennie (śniadania, obiadu i kolacji)
 • 2000 kcal składa się z 4 posiłków dziennie (śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji) 

Każdy posiłek dostarcza Ci optymalnej ilości kilokalorii, makroskładników, witamin i minerałów potrzebnych do zdrowej redukcji. Kolarstwo szosowe wiąże się z dużym wydatkiem energetycznym. Dlatego nie można pozwolić sobie na zbyt duży deficyt, bo odbije się to negatywnie na wynikach. Zbyt mały deficyt spowoduje natomiast brak efektów diety. Kluczowe okazują się dobrze zbilansowane, smaczne przepisy. Umożliwiają trzymanie się założeń diety bez nadmiernych restrykcji. 

 

Wybierasz wersję wegetariańską lub fleksitariańską diety. 

 • Wersja wegetariańska – dania składają się z roślin strączkowych, owoców, warzyw, zbóż, orzechów i innych źródeł zdrowych tłuszczów.
 • Wersja fleksitańska – przepisy zawierają mięso, ryby, owoce morza, produkty odzwierzęce (nabiał, jaja, miód), rośliny strączkowe, owoce, warzywa, zboża, orzechy i inne źródła zdrowych tłuszczów.

Dostajesz nie tylko dokładnie rozpisane przepisy, ale też listę zakupów i listę zamienników produktów. Dodatkowo mam dla Ciebie wskazówki kulinarne, które ułatwiają wykorzystanie przepisów na 100%. 

Dieta redukcyjna w kolarstwie szosowym jest stworzona dla osób zdrowych, które nie muszą eliminować produktów ze względów zdrowotnych. W jadłospisie nie znajdziesz wskazówek dotyczących treningu jelit, ładowania węglowodanami czy suplementacji. Jeśli również te kwestie są dla Ciebie ważne, to napisz do mnie. 

 

Z pomocą diety redukcyjnej w kolarstwie szosowym na 30 dni:

 • Efektywnie zmniejszysz masę tkanki tłuszczowej bez poczucia, że jesteś na diecie.
 • Będziesz jeść dobrze zbilansowane posiłki, które ułatwią odchudzanie i regenerację. 
 • Zyskasz dokładnie rozpisane przepisy, dopasowane do potrzeb kolarzy i kolarek szosowych na redukcji. 
 • Zmniejszysz obciążenie związane z wagą, co przełoży się na efekty Twoich treningów i startów.
 • Oszczędzisz czas, który do tej pory zajmowało bilansowanie przepisów.
 • Nie będziesz podjadać, co do tej pory mogło niweczyć efekty Twoich diet - posiłki są smaczne i sycące.
 • Będziesz marnować mniej jedzenia i lepiej planować zakupy spożywcze.

 

Jakie dania czekają na Ciebie w diecie redukcyjnej w kolarstwie szosowym na 30 dni?

Przykładowe menu

Fleksitariańska

Śniadanie Owsianka kakaowa z gruszką, twarożkiem i migdałami
II Śniadanie Kurczak na groszkowym pesto
Obiad Kaszotto z fasolką szparagową i kurczakiem
Kolacja Leczo warzywne z tofu

Przykładowe menu

Wegetariańska

Śniadanie Serek wiejski w stylu śródziemnomorskim
Obiad Makaron ryżowy z tofu i warzywami curry
Kolacja Bułka grahamka z pastą jajeczną z chrzanem

Pobierz za darmo dzień próbny

Dla kogo jest dieta redukcyjna w kolarstwie szosowym na 30 dni?

 • Dla kolarek i kolarzy trenujących profesjonalnie lub amatorsko, którzy chcą zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej. 
 • Dla osób, które dzięki zmniejszeniu masy chcą poprawić zakres ruchów i czasy startowy. 
 • Dla tych, którym zależy na zdrowej redukcji bez zmęczenia, głodu i braku energii. 
 • Dla zawodników i zawodniczek, którzy w przeszłości objadali się na diecie odchudzającej. 
 • Dla wszystkich, którzy chcą gotować szybkie, smaczne i dobrze zbilansowane posiłki. 
 • Dla zdrowych kolarzy i kolarek szosowych, którzy nie muszą prowadzić diety eliminacyjnej. 

Dla kogo nie jest dieta redukcyjna w kolarstwie szosowym na 30 dni?

 • Dla zawodników i zawodniczek, którzy mają prawidłową masę ciała.
 • Dla osób, które preferują indywidualne wsparcie dietetyczne lub catering. 
 • Dla wszystkich, którym nie smakują moje przepisy. 

 

Przeczytaj opinie

 • Dieta: Fleksitariańska
  Współpraca z Tobą dokładnie spełnia wszystko to co oczekiwałam. Naprawiamy moje słaby punkty. Jem zdrowo, kolorowa i smacznie, ale przede wszystkim dostarczam w każdym posiłku odpowiednie wartości odżywcze oraz witaminy, a wcześniej miałam z tym problem. Od razu zauważyłam zmiany w siłe, odpowiednio zarządzam swoją energią i nie zdarza mi się juz ,,odcięcie,, na treningach. Jestem także wyjątkowo wybrednym przypadkiem, ale ty go chyba okrzesałaś. Dodatkowo sprawiłaś że z łatwością potrafię rezygnować z słodyczy które do tej pory nadużywałam. Lecimy dalej !

  Gabriela Wojtyła

 • Dieta: Wegetariańska
  Trafiłam na profil Sylwii ponad 4 lata temu. Pracujemy już od 2019 roku. Od dawna szukałam dietetyka, który będzie się specjalizować w diecie roślinnej. Pamiętam jak cztery lata temu od innego dietetyka usłyszałam, że muszę jeść mięso bo inaczej nie będę biegać. Tylko, że ja nie chciałam i nie chcę jeść mięsa. Odkryłam Sylwię. Od razu poczułam silną więź i zrozumienie. A ja z roku na rok poprawiam swoje rekordy. Sylwia jest profesjonalna w tym co robi, a menu które mi proponuje jest przepyszne. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Odkąd współpracujemy, czuję wielką poprawę w samopoczuciu i mojej wydolności, a treningi przychodzą mi z dużo większą łatwością. Mam świetne wyniki krwi. Mogę uprawiać profesjonalnie sport będąc na diecie roślinnej. Cieszę się bardzo szczególnie z propozycji, które może nie są za zdrowe, ale bez których ciężko żyć i które są „podrasowane” pod bardziej zdrowszą opcje np. płatki nesquik z mlekiem sojowym, białkiem roślinnym, owocami i orzechami. To są smaki mojego dzieciństwa. Z całego serca polecam Sylwię i gwarantuję, że będziecie osiągać lepsze wyniki i lepiej funkcjonować dzięki tej współpracy.

  Anna Mąka

 • Dieta: Wegetariańska
  Jestem przypadkiem dodatkowo trudnym, ponieważ odżywiam się wyłącznie roślinne, co w połączeniu z wymagającymi treningami kolarskimi może być wyzwaniem. Nie dla Sylwii. Sylwia nauczyła mnie jak różnicować żywienie w okresie przygotowawczym i startowym. Dobrała odpowiednie strategie żywieniowe i nauczyła dobierać odpowiednie suplementy. Moje idealne wyniki sportowe i zdrowotne, są tego najlepszym przykładem. Polecam współpracę z Sylwią i bardzo dziękuję za dotychczasowe efekty.

  Radek Krzesa

 • Dieta: Fleksitariańska
  Diety Sylwii są dopasowane do indywidualnych potrzeb, łatwe do zrobienia i przede wszystkim bardzo smaczne. Gotowanie i przygotowanie posiłków zaczęło mi sprawiać po prostu radość. Bardzo serdecznie polecam!

  Kinga Szemik

 • Dieta: Fleksitariańska
  Sylwia układa świetne jadłospisy, które dopasowuje do moich potrzeb, a do tego wszystko jest smaczne i co najważniejsze nic w tych przepisach nie jest skomplikowane.

  Małgorzata Mesjasz

 • Dieta: Wegetariańska
  Widać też, że Sylwia ma spore doświadczenie we współpracy ze sportowcami. Wie jak ułożyć posiłki tak, że sportowiec, mimo małej ilości czasu, jest w stanie je przyrządzić oraz wziąć na wynos. Pokazuje, że dieta roślinna nie jest żadną przeszkodą dla sportowca. Wiem teraz jak przyrządzać posiłki, żeby były wartościowe, urozmaicone, a mimo to szybkie i smaczne.

  Zuzanna Ławicka

 • Dieta: Wegetariańska
  Twoja specjalizacja idealnie się wpisała w moje zapotrzebowanie, od bardzo wielu lat jestem wegetarianką i brakowało mi wiedzy o tym, jak odżywiać się przy tak wysokiej aktywności. Latami byłam na dietach, które miały o wiele za niską kaloryczność, a dodatkowo nie za bardzo wiedziałam jak się przygotować żywieniowo do startu w ultra. Efekty błyskawicznie pojawiły się w moim dzienniczku treningowym, a jak to mówi trener - liczby nie kłamią :) nie wspominając o nauce ładowania węglowodanami i treningu jelita - to chyba dla mnie największy game changer i benefit z naszej współpracy! Nie wspominając o wynikach badań, miałam chyba najwyższy poziom ferrytyny w historii 😄

  Magdalena Mrozik

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Wyślę Ci ją na adres e-mail wpisany w trakcie zakupu. Link do pobrania jadłospisu znajdziesz w mailu z potwierdzeniem dokonanej transakcji. 

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz otrzymać fakturę, to napisz na adres e-mail kontakt@sylwiamaksym.pl

Jeśli nie masz licznych alergii, to z pewnością tak! Do diety dołączam listę zamienników. Dzięki niej elastycznie dopasujesz do siebie przepisy. W przypadku większej liczby alergii napisz do mnie, a ułożę Ci dietę dopasowaną do Ciebie.

Dieta jest ekonomiczna. Sama nie lubię wyrzucać, dlatego planuję jadłospisy, w których wykorzystuje się produkty przez kolejne dni. Gramatury będą się różnić od tych w przepisie, ale to nie problem! Z listą zamienników dołączoną do diety zużyjesz wszystko. Polecam też mrożenie. 

Zadbałam o 100% witamin i minerałów, których potrzebuje Twoje ciało na redukcji. Suplementacja to zawsze tylko dodatek do zbilansowanego żywienia. Pewne substancje warto jednak wprowadzić w postaci suplementu na podstawie wyników badań krwi. Napisz do mnie, a podpowiem Ci, jakie badania wykonać i z jakim specjalistą warto je omówić. 

Masz inne pytanie?

Napisz do mnie, a podpowiem Ci czy dieta redukcyjna w kolarstwie szosowym jest dla Ciebie i ułatwi Ci osiągniecie Twoich sportowych celów.