Menu

Kolarstwo szosowe – dieta regeneracyjna

249,00 

Zregeneruj swoje ciało zbilansowaną, smaczną dietą

Odzyskaj energię przed kolejnym sezonem

Dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym na 30 dni zdejmie Ci z głowy szukanie i bilansowanie przepisów. Dostarczysz sobie wszystkich składników, dzięki którym efektywnie się zregenerujesz. Twoje ciało odwdzięczy Ci się w sezonie startowym! Dieta do wyboru w 3 kalorycznościach i dwóch wariantach – wegetariańskim i fleksitariańskim.

Dieta na regenerację w kolarstwie szosowym

 • Trenujesz kolarstwo szosowe i chcesz zregenerować ciało zmęczone treningami?
 • Zależy Ci na dobrze zbilansowanej, smacznej diecie dopasowanej do Twojego zapotrzebowania kalorycznego?
 • Chcesz dać odpocząć głowie i ciału, aby przygotować się do kolejnych sezonów?
 • Wolisz zostawić bilansowanie swojej diety dietetyczce sportowej? 

Dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym jest dla Ciebie! Zyskujesz jadłospis na 30 dni, z którego pomocą zregenerujesz swoje ciało i odzyskasz siły. 

 

Jak działa dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym?

To dieta rozpisana na 30 dni o tej samej kaloryczności każdego dnia. Do wyboru 3 wersje kaloryczne:

 • 2000 kcal3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja)
 • 2500 kcal - 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, przekąska i kolacja)
 • 3000 kcal5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, przekąska i kolacja) 

Wszystkie posiłki są dobrze zbilansowane i dostarczają optymalnych ilości składników odżywczych. Bez właściwej podaży kilokalorii, tłuszczy, białek, węglowodanów i witamin regeneracja nie będzie efektywna. Dzięki tej diecie dla kolarzy i kolarek szosowych już nie musisz się tym martwić! 

Czekają na Ciebie dwie wersje diety do wyboru - wegetariańska i fleksitariańska. 

 • Wegetariańska – przepisy bazują na warzywach, owocach, strączkach, zbożach, orzechach, pestkach i innych źródłach tłuszczy. 
 • Fleksitańska - przepisy bazują na warzywach, owocach, strączkach, zbożach, orzechach, pestkach i innych źródłach tłuszczy, mięsie, rybach, owocach morza, produktach odzwierzęcych (nabiale, jajach, miodzie). 

W obu wersjach dostajesz przepisy na 30 dni, listę zamienników produktów, listę zakupów oraz dodatkowe wskazówki kulinarne. Dzięki temu możesz skupić się na regeneracji zamiast zastanawiać się, co ugotować i jak to zbilansować. 

Dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym jest stworzona dla osób zdrowych, które nie muszą eliminować produktów z diety. Nie opisuję w niej zalecanej suplementacji, treningu jelit czy ładowania węglowodanami. Napisz do mnie, a podpowiem Ci więcej również w tych kwestiach. 

 

Z pomocą diety regeneracyjnej w kolarstwie szosowym na 30 dni:

 • Zyskasz przepisy na dobrze zbilansowane i smaczne posiłki. Są szybkie do zrobienia i pomogą Ci efektywnie się zregenerować. Twoje ciało podziękuje Ci w czasie kolejnych sezonów!
 • Zregenerujesz ciało i głowę oraz wyciszysz stany zapalane. Dobrze zbilansowana dieta to klucz do budowania zdrowego ciała.
 • Oszczędzisz czas i pieniądze. Dieta jest ekonomiczna, szybka do zrobienia i naprawdę smaczna! 
 • Zyskasz pewność, że właściwie odżywiasz swoje ciało. Dzięki temu możesz skupić się na odpoczynku. 

 

Jakie dania znajdziesz w diecie regeneracyjnej w kolarstwie szosowym na 30 dni?

Przykładowe menu

Fleksitariańska

Śniadanie Omlet z papryką, bazylią i parmezanem
Obiad Wrapy po meksykańsku z wołowiną
Kolacja Tacos z kurczakiem, salsą pomidorową z awokado

Przykładowe menu

Wegetariańska

Śniadanie Bułka z hummusem, awokado i pomidorem
II Śniadanie Koktajl z natki pietruszki
Obiad Gulasz warzywny z soczewicą
Kolacja Jajka w koszulce z ziemniaczkami i kalafiorem

Pobierz za darmo dzień próbny

Dla kogo jest dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym na 30 dni?

 • Dla kolarzy i kolarek amatorów lub profesjonalistów, którzy chcą zregenerować swoje ciało. 
 • Dla osób, którym zależy na zbilansowanym żywieniu, dopasowanym do aktywności fizycznej. 
 • Dla zawodników, którzy są zmęczeni i chcą odbudować energię i silne ciało przed kolejnymi sezonami. 
 • Dla tych, którzy nie mają czasu szukać przepisów i ich bilansować. 
 • Dla osób, które są zdrowe i nie potrzebują indywidualnego wsparcia dietetycznego. 

Dla kogo nie jest dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym na 30 dni?

 • Dla zawodników i zawodniczek, którzy wolą samodzielnie układać i bilansować swoją dietę.
 • Dla osób, które wolą korzystać z cateringu lub insywidualnego wsparcia dietetyka.
 • Dla wszystkich, którzy nie chcą dietą wpływać na swoją regenerację.
 • Dla tych, którym nie smakują moje przepisy. 

Przeczytaj opinie

 • Dieta: Fleksitariańska
  Współpraca z Tobą dokładnie spełnia wszystko to co oczekiwałam. Naprawiamy moje słaby punkty. Jem zdrowo, kolorowa i smacznie, ale przede wszystkim dostarczam w każdym posiłku odpowiednie wartości odżywcze oraz witaminy, a wcześniej miałam z tym problem. Od razu zauważyłam zmiany w siłe, odpowiednio zarządzam swoją energią i nie zdarza mi się juz ,,odcięcie,, na treningach. Jestem także wyjątkowo wybrednym przypadkiem, ale ty go chyba okrzesałaś. Dodatkowo sprawiłaś że z łatwością potrafię rezygnować z słodyczy które do tej pory nadużywałam. Lecimy dalej !

  Gabriela Wojtyła

 • Dieta: Wegetariańska
  Trafiłam na profil Sylwii ponad 4 lata temu. Pracujemy już od 2019 roku. Od dawna szukałam dietetyka, który będzie się specjalizować w diecie roślinnej. Pamiętam jak cztery lata temu od innego dietetyka usłyszałam, że muszę jeść mięso bo inaczej nie będę biegać. Tylko, że ja nie chciałam i nie chcę jeść mięsa. Odkryłam Sylwię. Od razu poczułam silną więź i zrozumienie. A ja z roku na rok poprawiam swoje rekordy. Sylwia jest profesjonalna w tym co robi, a menu które mi proponuje jest przepyszne. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Odkąd współpracujemy, czuję wielką poprawę w samopoczuciu i mojej wydolności, a treningi przychodzą mi z dużo większą łatwością. Mam świetne wyniki krwi. Mogę uprawiać profesjonalnie sport będąc na diecie roślinnej. Cieszę się bardzo szczególnie z propozycji, które może nie są za zdrowe, ale bez których ciężko żyć i które są „podrasowane” pod bardziej zdrowszą opcje np. płatki nesquik z mlekiem sojowym, białkiem roślinnym, owocami i orzechami. To są smaki mojego dzieciństwa. Z całego serca polecam Sylwię i gwarantuję, że będziecie osiągać lepsze wyniki i lepiej funkcjonować dzięki tej współpracy.

  Anna Mąka

 • Dieta: Wegetariańska
  Jestem przypadkiem dodatkowo trudnym, ponieważ odżywiam się wyłącznie roślinne, co w połączeniu z wymagającymi treningami kolarskimi może być wyzwaniem. Nie dla Sylwii. Sylwia nauczyła mnie jak różnicować żywienie w okresie przygotowawczym i startowym. Dobrała odpowiednie strategie żywieniowe i nauczyła dobierać odpowiednie suplementy. Moje idealne wyniki sportowe i zdrowotne, są tego najlepszym przykładem. Polecam współpracę z Sylwią i bardzo dziękuję za dotychczasowe efekty.

  Radek Krzesa

 • Dieta: Fleksitariańska
  Diety Sylwii są dopasowane do indywidualnych potrzeb, łatwe do zrobienia i przede wszystkim bardzo smaczne. Gotowanie i przygotowanie posiłków zaczęło mi sprawiać po prostu radość. Bardzo serdecznie polecam!

  Kinga Szemik

 • Dieta: Fleksitariańska
  Sylwia układa świetne jadłospisy, które dopasowuje do moich potrzeb, a do tego wszystko jest smaczne i co najważniejsze nic w tych przepisach nie jest skomplikowane.

  Małgorzata Mesjasz

 • Dieta: Wegetariańska
  Widać też, że Sylwia ma spore doświadczenie we współpracy ze sportowcami. Wie jak ułożyć posiłki tak, że sportowiec, mimo małej ilości czasu, jest w stanie je przyrządzić oraz wziąć na wynos. Pokazuje, że dieta roślinna nie jest żadną przeszkodą dla sportowca. Wiem teraz jak przyrządzać posiłki, żeby były wartościowe, urozmaicone, a mimo to szybkie i smaczne.

  Zuzanna Ławicka

 • Dieta: Wegetariańska
  Twoja specjalizacja idealnie się wpisała w moje zapotrzebowanie, od bardzo wielu lat jestem wegetarianką i brakowało mi wiedzy o tym, jak odżywiać się przy tak wysokiej aktywności. Latami byłam na dietach, które miały o wiele za niską kaloryczność, a dodatkowo nie za bardzo wiedziałam jak się przygotować żywieniowo do startu w ultra. Efekty błyskawicznie pojawiły się w moim dzienniczku treningowym, a jak to mówi trener - liczby nie kłamią :) nie wspominając o nauce ładowania węglowodanami i treningu jelita - to chyba dla mnie największy game changer i benefit z naszej współpracy! Nie wspominając o wynikach badań, miałam chyba najwyższy poziom ferrytyny w historii 😄

  Magdalena Mrozik

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Link do pobrania diety wyślę Ci w mailu z potwierdzeniem dokonanej transakcji. 

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz otrzymać fakturę za zakup, to wyślij dane swojej firmy na adres e-mail kontakt@sylwiamaksym.pl. Wystawioną fakturę wyślę Ci na mail. 

Polecam Ci trzymać się rozpiski, ponieważ posiłki są naprawdę sycące i smaczne. Jeśli jednak wolisz jeść inną liczbę posiłków, to możesz podzielić jedno danie na dwa. 

Lista zamienników pomaga dopasować przepisy do siebie. Polecam Ci z niej skorzystać! Jeśli jednak masz liczne alergie, to napisz do mnie, a ułożę Ci indywidualny jadłospis, dopasowany do Ciebie. 

Wszystkie moje diety są ekonomiczne. Przykładam dużą wagę do niemarnowania. Dlatego stworzyłam listę zamienników, która pomaga wykorzystywać produkty w całości. Ułatwiają to także dodatkowe wskazówki kulinarne zamieszczone w diecie. 

Wszystkie przepisy zawierają 100% składników potrzebnych do efektywnej regeneracji. Niektórych substancji nie dostarczymy sobie jednak z jedzeniem. Inne warto przyjmować, gdy trenujemy. Suplementacja to kwestia indywidualna. Powinna być dobierana na podstawie badań krwi i konsultacji medycznej. Napisz do mnie, a wskażę Ci, jakie badania wykonać i z kim je skonsultować, aby dobrać suplementację do siebie. 

Masz inne pytanie?

Napisz do mnie, a podpowiem Ci, czy dieta regeneracyjna w kolarstwie szosowym jest dla Ciebie!