Zaloguj się Koszyk (0)

Podcast Paliwo z Roślin – #83 Bike TransAlp 2022 – dzień 2 – Sillian – Brunneck

27 lipca, 2022
Bike TransAlp 2022 dzien 2 sillian - brunneck Sylwia Maksym

Relacja z drugiego dnia wyścigu Bike TransAlp 2022 Sillian – Brunneck

Relacjonując dla Was drugi dzień wyścigu, znów wracamy do obłędnych wspomnień. Bike TransAlp to było naprawdę najpiękniejsze wydarzenie w naszym życiu! Cały czas tworzymy wpisy, nagrywamy podcasty, montujemy filmy. Nadal żyjemy Bike TransAlp i opowiadamy już nasty raz, podczas spotkań ze znajomymi, o tym jakie przygody spotkały się na wszystkich etapach. Nigdy mi się to nie znudzi! 🙂

Drugi etap Bike TransAlp 2022 – Sillian – Brunneck

Drugi dzień ścigania w Alpach, ostatni w Austrii był totalnie nieprzewidywalny. Piękna, widokowa rozgrzewka po płaski, a tuż za nią wielka niespodzianka… Deszcz, burza, ciemne chmury, niesamowite zapachy, obłędne skały i kilka zagrożeń. Robocza nazwa relacji z drugiego dnia Bike TransAlp „szczęście w nieszczęściu” oddaje idealnie to, co się wydarzyło po drodze do mety, która miała miejsce w pięknej miejscowości Brunneck.

  • 72,01 km
  • 2513 m up
  • ile czasu zajęła nam trasa? Posłuchaj w podcaście Paliwo z Roślin!
Sylwia Maksym Bike TransAlp Paliwo z Roślin
Bike TransAlp 2022 drugi dzień 04.07.2022 – Sillian

Sillian – Brunneck – drugi dzień Bike TransAlp 2022

Właśnie tak kończymy drugi etap w Brunneck. Otuleni folią ratującą życie i z gorącą herbatą w ręku (no dobrze, niektóry z colą w ręku – uzupełnienie energii było konieczne!).

sylwia maksym bike transalp

Co wydarzyło się po drodze? Jakie miejsca mijaliśmy wyjeżdżając z Austrii i pędząc do Włoch? Co czujesz w nozdrzach, będąc ponad chmurami? Czy alpejskie krowy wypasają się w rakach? 🙂 O tym i wiele więcej w kolejnej relacji dostępnej w 83 odcinku podcastu Paliwo z Roślin – relacja z drugiego dnia Bike TransAlp

radek krzesa bike transalp

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z Roślin #83 Bike TransAlp 2022 – dzień 2 – Sillian – Brunneck
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten odcinek.
Udostępnij go na swoich profilach by inni również mogli się zainspirować.
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY