Menu

Paliwo z Roślin – #80 Bike TransAlp – rowery, części serwisowe i wszystko co może się przydać

4 lipca 2022
Paliwo z Roślin - #80 Bike TransAlp - rowery, części serwisowe i wszystko co może się przydać

Bike TransAlp 2022 – przygotowanie serwisowe rowerów do wyścigu

Nasze rowery są przez nas doskonale przetestowane, ale w polskich i nie do końca górzystych warunkach. Treningi prowadziliśmy głównie na Śląsku – w Bielsku, Ustroniu czy Wiśle. Sprzęt musi być niezawodny! Skoro nogi pracowały całą zimę solidnie, forma została rzetelnie wypracowana, to rowery i niezbędny sprzęt nie może nas zawieść! Przygotowaniem roweru, skompletowaniem części niezbędnych i zapasowych, zajmował się od początku do końca Radek.

Radek Krzesa Nie Hamuj Paliwo z Roślin MTB Team

STRONA FACEBOOK INSTAGRAM


Co warto zabrać na wyścig Bike TransAlp

Lista niezbędnych rzeczy na wyścig ultra jakim jest Bike TransAlp jest naprawdę długa. Wiele rzeczy warto wziąć dodatkowo, na zapas, by się nie martwić w razie awarii. Oczywiście możesz skorzystać z płatnego serwisu, który zapewnia organizator. Oczywiście możesz liczyć na szczęście i brak awarii, ale my wychodzimy z założenia – “a weźmiemy, może trzeba będzie komuś pomóc”. Posłuchaj co warto zabrać na wyścig Bike TransAlp, a jeśli masz pytania to śmiało pisz do Radka na jego social media – instagram czy facebook.

 

Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

 

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie!
Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję!

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)