Menu

Bike TransAlp 2022 – dzień 3 – Brunneck – St. Vigil

1 sierpnia 2022
Bike TransAlp 2022 - dzień 3 – Brunneck - St. Vigil

Relacja z trzeciego dnia wyścigu Bike TransAlp 2022 -Brunneck – St. Vigil

Wiem, że się powtarzam… ileż bym dała, by powrócić na alpejskie szlaki! Tak od już, od zaraz! Jestem spakowana, biorę rower i ruszam. A, Radka też zabieram, z rowerem oczywiście. Bez tej pary nigdzie się nie ruszam. Jesteśmy teamem, działamy we dwójkę. Biorąc pod uwagę nasze wspaniałe rowery to w czwórkę! Na dobre i na złe. W sile i bezsile. To zdecydowanie prawdziwy Dream Team nie tylko na Bike TransAlp 2022!

 

Sylwia maksym radek krzesa bike TransAlp 2022

Paliwo z Roślin MTB Team – Sylwia Maksym i Radek Krzesa

Trzeci etap Bike TransAlp 2022 – Brunneck – St. Vigil

Kolejny, trzeci dzień ścigania w Alpach, pierwszy we Włoszech. Podobnie jak poprzednie dwa dni Bike TransAlp i ten był totalnie nieprzewidywalny. Rozpoczął się niekoniecznie wzorowo dla wszystkich. Drugi team kamperowy, z którym odbywaliśmy nasza przygodę rozpadł się. Paweł został sam, po tym jak Bartek zdecydował przerwać ściganie. Ból kolana, który towarzyszył mu drugiego dnia i trzeciego dnia rano sprawił, że Bartek zrezygnował z Bike TransAlp, a tym samym team się rozpadł. Paweł oczywiście mógł nadal kontynuować wyścig, ale niestety nie był już klasyfikowany. Wielka szkoda.

Co czekało na nas tym razem? Zerkając na profil trasy w sumie niewiele, bo tylko:

  • 36,7 km
  • 1910 m up
  • ile czasu zajęła nam trasa i co się wydarzyło w trakcie naszego wyścigu?

Czyli trzeciego dnia Bike TrasnAlp 2022 z Brunneck do St. Vigil czekał na nas wyczerpujący wjazd na Kronplatz – tym razem od drugiej strony góry. Tuż za szczytem zaskakujący zjazd Gassl Trail, gdzie dostałam ksywkę “Jolka”. Przepiękna przełęcz Furkelpass i urokliwe ścieżki w zaczarowanym lesie na końcu etapu. O mamuniu, ależ było pięknie! Wariacje na bufetach, urocza pomoc Radka którą ofiarował na bufetach innym uczestnikom Bike TransAlp i wiele innych wesołych wydarzeń. Niby tak krótki odcinek, a tak wiele się wydarzyło!


Bike TransAlp sylwia maksym radek krzesa

Bike TransAlp 2022 trzeci dzień 05.07.2022 – Kronplatz 2.275 m
 

Brunneck – St. Vigil – trzeci dzień Bike TransAlp 2022 i “Narodziny Jolki”

Dlaczego ten odcinek nazywa się “Narodziny Jolki”? Czym tym razem zaskoczyłam Radka? Czy niecałe 40 km dało się we znaki? W jakim tempie i czasie dojechaliśmy do mety w St. Vigil? Jak poradził sobie Paweł po tym jak jego team się rozpadł? Czym zachwycaliśmy się na mecie? O tym wszystkim usłyszysz w #84 odcinku podcastu Paliwo z Roślin.

trzeci dzień bike transalp sylwia maksym radek krzesa

Meta – St. Vigil 05.07.2022 – Bike TransAlp 2022 – dzień trzeci

Bike TransAlp 2022 – siła mięśni to siła głowy! Trzeci dzień wyścigu w Alpach

Tego dnia zdecydowanie rozpierała mnie energia, a to co wyrabiałam na szlakach zaskakiwało. Latam, skacze i mam z tego radość. Alpy poruszyły jakąś magiczną dźwignię! Wyzwania uskrzydlają, a dla człowieka nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy mocno chcieć, dążyć do celu i realizować plan! Cóż… Bike TransAlp 2025 to kolejne wyzwanie, którego chcemy się podjąć… ale już w nieco innej formie i w jeszcze większej sile i determinacji. Już nic więcej nie piszę, zapraszam do odsłuchania podcastu!

 

sylwia maksym bike transalp

“Narodziny Jolki” – Gass Trail – Bike TransAlp 2022 – dzień 3 – Brunneck – St. Vigil

 

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)