Menu

Bike TransAlp 2022 – dzień 2 – Sillian – Brunneck

27 lipca 2022
Bike TransAlp 2022 - dzień 2 – Sillian - Brunneck

Relacja z drugiego dnia wyścigu Bike TransAlp 2022 Sillian – Brunneck

Relacjonując dla Was drugi dzień wyścigu, znów wracamy do obłędnych wspomnień. Bike TransAlp to było naprawdę najpiękniejsze wydarzenie w naszym życiu! Cały czas tworzymy wpisy, nagrywamy podcasty, montujemy filmy. Nadal żyjemy Bike TransAlp i opowiadamy już nasty raz, podczas spotkań ze znajomymi, o tym jakie przygody spotkały się na wszystkich etapach. Nigdy mi się to nie znudzi! 🙂

 

Drugi etap Bike TransAlp 2022 – Sillian – Brunneck

Drugi dzień ścigania w Alpach, ostatni w Austrii był totalnie nieprzewidywalny. Piękna, widokowa rozgrzewka po płaski, a tuż za nią wielka niespodzianka… Deszcz, burza, ciemne chmury, niesamowite zapachy, obłędne skały i kilka zagrożeń. Robocza nazwa relacji z drugiego dnia Bike TransAlp “szczęście w nieszczęściu” oddaje idealnie to, co się wydarzyło po drodze do mety, która miała miejsce w pięknej miejscowości Brunneck.

  • 72,01 km
  • 2513 m up
  • ile czasu zajęła nam trasa? Posłuchaj w podcaście Paliwo z Roślin!
Sylwia Maksym Bike TransAlp Paliwo z Roślin

Sillian – Brunneck – drugi dzień Bike TransAlp 2022

Właśnie tak kończymy drugi etap w Brunneck. Otuleni folią ratującą życie i z gorącą herbatą w ręku (no dobrze, niektóry z colą w ręku – uzupełnienie energii było konieczne!).

sylwia maksym bike transalp

Co wydarzyło się po drodze? Jakie miejsca mijaliśmy wyjeżdżając z Austrii i pędząc do Włoch? Co czujesz w nozdrzach, będąc ponad chmurami? Czy alpejskie krowy wypasają się w rakach? 🙂 O tym i wiele więcej w kolejnej relacji dostępnej w 83 odcinku podcastu Paliwo z Roślin – relacja z drugiego dnia Bike TransAlp

 

radek krzesa bike transalp
 

 

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)