Menu

Paliwo z roślin – #20 biegać by iść przed siebie

18 września 2020
Paliwo z roślin - #20 biegać by iść przed siebie

Cześć! Witam Cię w dwudziestym odcinku mojego podcastu – Paliwo z roślin.

Na wstępnie przepraszam za zwłokę czasową. Zawsze publikuję podcasty w środę, dziś mamy piątek, a więc tym razem po prostu z racji na ilość obowiązków nie byłam w stanie niczego nagrać. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe tego opóźnienia. Priorytetem dla mnie jest zawsze praca z Pacjentem, a tej nie brakuje. Na codzień współpracuję z osobami aktywnymi fizycznie, z kolarzami, a także piłkarzami. Ten miesiąc należy do niesamowicie aktywnych, co przełożyło się na brak czasu na dodatkowe treści. Obiecuję starać się ze wszystkich sił, by taka sytuacja już nie miała miejsca 🙂


Czerp paliwo z roślin by iść przed siebie

Dziś do podcastu zaprosiłam Paulinę z projektu IDĄC PRZED SIEBIE. To niesamowicie sympatyczna, przemiła i pięknie uśmiechająca się dziewczyna, która opowiada w dwudziestym odcinku podcastu Paliwo z roślin o swojej drodze do uwielbienia biegania. Paulina przedstawia swoją historię ukazując w niej wiele emocji. BIeganie jest tu tylko symbolem. Wspominamy o szeroko rozumianej aktywności fizycznej, która daje nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim jest ukojeniem dla głowy, pozwala pokonywać szczyty i wychodzić ze swojej strefy komfortu, co jest niesamowicie potrzebne wszystkim.

Życzę Ci miłego odsłuchu, a także odsyłam do social media Pauliny.

Paulina – idąc przed siebie

czyli gdzie znajdziesz znajdziesz wspaniałe treści, które tworzy Paulina

Paliwo z roślin 

– podcast posłuchasz również tutaj:

> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)