Menu

Jak powstają świece z soi? – Dobry Wosk

10 marca 2022
Jak powstają świece z soi? - Dobry Wosk

Paliwo z Roślin – #70 Świece Sojowe Dobry Wosk

Dobry Wosk, czyli obłędne świece sojowe, to prawdziwa magia w przepięknym słoiczku! Czarują pachem, kolorem, nazwą, ale przede wszystkim ukojeniem, oddechem i niesamowitym nienamacalnym kocem, który rozpościerają w otoczeniu, gdzie są zapalane!

Świece Sojowe – Dobry Wosk

Tworzyć z roślin można dosłownie wszystko, świece z soi są na to dowodem. Wielokrotnie natura pokazuje nam, że dzięki jej zasobom, naszym pomysłom, wiedzy i kilku narzędziom, możemy wyczarować wspaniałe produkty.

Kocham świece! Od kiedy pamiętam zawsze miałam ich sporą liczbę w swoim pokoju, tak jest do dziś. Zmieniam zapachy względem pory roku, nastroju, a nawet kolorystyki wosku. Szukając najlepszej dla siebie odkryłam Dobry Wosk.

Dobry Wosk – Magdalena Król

Magdę obserwuję już od jakiegoś czasu. Zachwyciła mnie nie tylko swoimi świecami sojowymi, ale świadomym podejściem do życia i diety. Wraz ze swoim partnerem również jedzą roślinnie i działają na rzecz ochrony środowiska. Serdecznie zapraszam Cię do odsłuchania naszego odcinka, z którego dowiesz się o:

  • jak powstają świece sojowe
  • w jaki sposób Magda łączy zapachy w świecach
  • jak dobrać zapach do swojego nastroju i w czym jest pomocna terapia zapachem
  • i wiele wiele innych ciekawostek, którymi zachwyciła mnie Magda
 
 
 
Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)