Menu

Moja przyszłość to Barcelona – Natalia Wróbel

21 maja 2023
Moja przyszłość to Barcelona - Natalia Wróbel

O ambitnych planach, rozwoju, trudach związanych z wyjazdem za granicę w młodym wieku, Mundialu, szczęśliwym zdjęciu z Robertem Lewandowskim i zaplanowanej piłkarskiej przyszłości, rozmawiam z jedną z najmłodszych zawodniczek reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej – Natalią Wróbel.

Piłka nożna kobiet – Natalia Wróbel

Natalia jako pierwsza piłkarka z Polski przetarła szlaki duńskiej ligi i jest obecnie zawodniczką Brondby IF. Jej cele zawodowe nie kończą się na Danii! Sięga zdecydowanie wyżej i swoją postawą, nastawieniem i co najważniejsze ciężką pracą udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Posłuchaj naszej rozmowy i zainspiruj się opowieściami Natalii. Mimo młodego wieku doskonale wie, że marzenia same się nie spełniają, ale należy robić wszystko by je realizować!

Natalia Wróbel – moja przyszłość to Barcelona

Zaobserwuj kanały Natalii: Natalia Wróbel Instagram

 

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)