Menu

Ewa Pajor – Piłka nożna jest dla wszystkich! – kobieta w sporcie

7 maja 2023
Ewa Pajor - Piłka nożna jest dla wszystkich! - kobieta w sporcie

Kobieta w Sporcie (014) – Ewa Pajor

Jaki sport jest najpopularniejszy nie tylko w Polsce ale i na całym świecie? Oczywiście piłka nożna!

Gramy, oglądamy, kibicujemy… nie tylko doskonałym zawodnikom, ale również i kobietom, które w piłce nożnej odnoszą coraz większe sukcesy. Śledząc w przeszłości dokonania najbardziej rozpoznawalnej i utytułowanej piłkarki w Polsce, nie sądziłam, że kilka lat później usiądę z nią w oko w oko i porozmawiam o piłce nożnej. Nie śmiałam nawet marzyć o indywidualnej współpracy z nią i z reprezentacją Polski kobiet, a tak oto ta współpraca trwa już trzeci rok!

O tym, że warto realizować marzenia, być profesjonalistką swojego fachu, nieustępliwą zawodniczką, idolką młodszych piłkarek i zarazem pomocną kapitan, rozmawiam z Ewą Pajor.

Ewa opowiada o początkach kariery, wyzwaniach, rozwoju, treningach, ale również i aspektach żywieniowych. Nasza rozmowa to prawdziwe doładowanie dla wszystkich, którzy chcą spełniać marzenia i osiągać wyznaczone cele. Zapraszamy do jej odsłuchania nie tylko pasjonatów i pasjonatki piłki nożnej.

Co znajdziesz w 14 odcinku podkastu Kobieta w Sporcie?

  • Pasja, miłość, przygoda czy zawód – historia kariery Ewy Pajor w piłce nożnej
  • Piłka nożna – sport dla kobiet?
  • Jak wiele kosztuje bycie profesjonalistką?
  • Walking futbol i amp futbol – piłka nożna jest dla wszystkich!
  • i wiele wspaniałych wskazówek jak dążyć do celu i wspierać innych w realizowaniu marzeń!

Do grafiki wykorzystano zdjęcie autorstwa Łukasza Grochali / PZPN

 

Ewa Pajor – napastniczka VfL Wolfsburg, reprezentantka Polski

Reprezentantka Polski w piłce nożnej kobiet, zawodniczka VfL Wolfrsburg, najbardziej utytułowana piłkarka w Polsce i jedna z najlepszych napastniczek w Europie. Niesamowicie skromna, delikatna ale zarazem waleczna i nieustępliwa. Zawsze pomocna, uśmiechnięta, skupiona na celu i profesjonalizmie. Ewę Pajor zna każda kibicka piłki nożnej. Każda mała piłkarka wykrzykuje jej imię i nazwisko zapytana o swoją idolkę!

O takich zawodniczkach jak Ewa należy mówić głośno i często. Ewa Pajor swoją postawą, profesjonalizmem i przede wszystkim ciężką pracą, udowadnia że niemożliwe nie istnieje, a wszystko pozostałe staje się realne, gdy krok po kroku spełniasz wyznaczone cele. Pracować z nią to duma i zaszczyt. Dziękuję, że mogę tu być!

Ewa Pajor sylwia maksym
Autorka zdjęcia: Paula Duda / PZPN

Działania Ewy Pajor możesz obserwować nie tylko na boisku i w telewizji, ale również tutaj:

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)