Menu

Zaburzenia odżywiania i toksyczna branża fitness – Kokoszka Vegan Fitness – Kobieta w Sporcie

9 kwietnia 2023
Zaburzenia odżywiania i toksyczna branża fitness - Kokoszka Vegan Fitness - Kobieta w Sporcie

Kobieta w Sporcie (012) – Zofia Chołoniewska

W dzisiejszym odcinku podkastu Kobieta w Sporcie zapraszam do podróży w głąb branży fitness. Będzie to podróż dość wymagająca, pokazująca wszystkie oblicza pracy, w której panuje kult określonego wyglądu i zachowań.

Branża fitness to niesamowicie ciekawy i rozwojowy kierunek. Dajesz energię i otrzymujesz energię. Trenujesz, poznajesz ludzi, rozwijasz się artystycznie, ruchowo i społecznie. Ale czy na pewno?

  • Jakie wyzwania stoją przed instruktorką zajęć fitness?
  • Czy praca w branży fitness prowadzi do zaburzeń odżywiania?
  • Z jakimi trudnościami borykają się instruktorki tańca i fitness?
  • Dlaczego w branży fitness jest tak ważny wzór idealnego ciała?
  • Czy dieta roślinna jest popularna w branży fitness?

 

Zapraszam Was do odsłuchania fantastycznej rozmowy, którą prowadzę z Zosią Chołoniewską, niesamowicie wrażliwą, utalentowaną i ciekawą świata instruktorką fitness tankującą Paliwo z Roślin.

 
 

Zofia Chołoniewska – instruktorka dance hall i trenerka fitness

Zosia Chołoniewska – instruktorka zajęć fitness oraz tanecznych w Warszawie, weganka i twórczyni internetowa. W social mediach stawia na autentyczność i dzieli się fragmentami instruktorskiej codzienności, wegańskimi posiłkami, ale też swoją historią zmagań z zaburzeniami odżywiania napędzanymi toksycznymi komunikatami branży fitness.

Chcesz dołączyć do Zosi i odnaleźć się w tańcu?
A może szukasz inspiracji na roślinne dania? Zapraszam Cię do śledzenia jej kanałów:

 


_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

 

Jesz roślinne i trenujesz? Zobacz diety, które dla Ciebie przygotowałam:

Dieta wegańska całoroczna

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)