Menu

Motywacja w sporcie – Mateusz Brela Psycholog Sportowy

19 marca 2023
Motywacja w sporcie - Mateusz Brela Psycholog Sportowy

Mateusz Brela – Psycholog sportowy | Paliwo z Roślin #100

Kontynuujemy rozmowę z Mateuszem Brelapsychologiem sportu, który w poprzednim odcinku przedstawił jak umiejętnie korzystać z rywalizacji. Rywalizacja to najlepsza forma motywacji, zatem jak ugryźć motywację aby w pełni wykorzystać ją w uprawianej dyscyplinie sportowej?

Czy mimo słabych wyników, porażki drużyny, symptomów wypalenia w sporcie indywidualnym jest możliwa skuteczna motywacja?

 

Zanim odsłuchasz setny odcinek podkastu Paliwo z Roślin, koniecznie zapoznaj się z treścią poprzedniego. Dzisiejszy odcinek to druga część naszej poprzedniej rozmowy z Mateuszem Brela.

Rywalizacja to najlepsza forma motywacji! – Mateusz Brela


Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z roślin – #100 Motywacja w sporcie
Mateusz Brela – Psycholog sportowy

Mateusz Brela – mentalność zwycięzcy, rywalizacja i motywacja

Z Mateuszem nagrałam już odcinek o treningu mentalnym. Mimo, że jest dostępny w moim podkaście od października 2020 roku to nadal cieszy się niesamowitym powodzeniem i dużą liczbą odtworzeń. Serdecznie zachęcam i zapraszam do odsłuchania:

https://sylwiamaksym.pl/podcast-paliwo-z-roslin-23-trening-mentalny-w-budowaniu-mentalnosci-sportowca/

Poznaj Mateusza: “Jestem psychologiem, trenerem mentalnym i sportowcem z wieloletnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. W 2017 roku zakończyłem czynną grę w piłkę nożną, aby profesjonalnie zająć się psychologią sportu. Stworzyłem autorski system treningu mentalnego Mateusz Brela Trening Mentalny (MBTM). Opiera się on na fundamentalnych umiejętnościach, związanych z odpowiednim przygotowaniem sportowca do życia. Na co dzień pracuję indywidualnie ze sportowcami z Polski i z zagranicy, zawodnikami i zawodniczkami występującymi na arenie międzynarodowej, członkami kadr narodowych oraz olimpijczykami. Uwielbiam czytać książki i jestem prawdziwym koneserem kawy.”

 

Treści, które publikuje Mateusz Brela znajdziesz na:

 

Miałam również przyjemność wystąpić w podkaście Mateusza – Champions Way Podcast
Żywienie w sporcie – Sylwia Maksym, paliwo z roślin

 

 
 

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)