Zaloguj się Koszyk (0)

#92 Kobieta w sporcie: Matylda Szczecińska – mtb cross-country

8 października, 2022
Matylda ~Szczecińska MTB

Matylda Szczecińska- kolarstwo górskie XC

Matylda Szczecińska, obecnie zawodniczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych teamów kolarskich w Polsce Kross Orlen Cyclin Team, jest gościem mojego podcastu Paliwo z Roślin w cyklu Kobieta w sporcie.

Kobieta w sporcie – Matylda Szczecińska – „Fajnie być skupionym!”.

„Jestem skupiona, patrzę na siebie… ta mina jest przygotowana do walki, to naprawdę wiele zmienia. Jeśli miałam minę (…) to tak jakbym nie brała tego na poważnie (…) jakbym uciekała od tego, co mnie czeka”

Matylda w przepiękny, dojrzały sposobów opowiada o swojej pracy. Kolarstwo to nie tylko siła, wytrzymałość i technika na rowerze. Matylda ogrom wysiłku wkłada w przygotowanie psychologiczne i odpowiednie nastawienie, które procentuje w postaci lepszych wyników.

Cieszę się, że mam przyjemność rozmawiać z kolejną dojrzałą kobietą, która wie jak ważna jest rola psychiki w swojej w sporcie. Ten odcinek pozwala zrozumieć kolarstwo od niedostępnej dla kibica strony.

matylda szczecińska kobieta w sporcie mtb xc
Matylda Szczecińska MTB XC Instagram
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Paliwo z Roślin – #92 Kobieta w sporcie
Matylda szczecińska – kolarstwo górskie
XC
Posłuchaj mojego podcastu PALIWO Z ROŚLIN

Mam nadzieję, że spodobał Ci się ten odcinek.
Udostępnij go na swoich profilach by inni również mogli się zainspirować.
Dodaj komentarz

  • KILKA SŁÓW O MNIE
  • Hej, Sportowcu! Cieszę się że jesteś na mojej stronie, rozgość się i czerp pełnymi garściami. Mam na imię Sylwia, jestem dietetykiem sportowym i trenuję kolarstwo górskie. Mój blog powstał z myślą o osobach aktywnych, które chcą poprawić wyniki sportowe. Nauczę Cię jak dbać o regenerację i skutecznie czerpać Paliwo z Roślin. Pokażę Ci, że zdrowe jedzenie jest smaczne, a jego wykonanie to "piece of cake" :)

  • ZATANKUJ PALIWO Z ROŚLIN
  • SPRAWDŹ INNE przePISY
  • SPRAWDŹ INNE WPISY