Menu

Gabriela Wojtyła – Talent sam nie zostaje mistrzem – Kobieta w Sporcie

29 września 2022
Gabriela Wojtyła – Talent sam nie zostaje mistrzem - Kobieta w Sporcie

Kobieta w Sporcie: Gabriela Wojtyła – kolarstwo górskie xc (#91)

Gabriela Wojtyła, zawodniczka kolarstwa górskiego w formule cross-country, jest gościem 91 odcinka mojego podcastu, w cyklu Kobieta w Sporcie. Gdy zobaczyłam Gabrysię na lini mety, podczas Pucharu Polski MTB XCO w Krynicy – Zdroju wiedziałam, że chcę porozmawiać z nią o kolarstwie, pasji i jej planach.

 

Gabriela Wojtyła – “Talent sam nie zostaje mistrzem”.

Na każdej płaszczyźnie życia obserwujemy ludzi z ogromnym talentem. Zazwyczaj są szczególnie uzdolnieni i wystarczy niewielki wysiłek, by sprawić iż są najlepszymi w swojej profesji.

Podczas naszej rozmowy Gabrysia przytoczyła słowa “Talent sam nie zostaje mistrzem”, z czym jak najbardziej się zgadzam. Gabriela Wojtyła od dwóch lat startuje w elicie kobiet kolarstwa górskiego. Jej wieloletnie doświadczenie pozwoliło na odpowiednie dobranie priorytetów i niezwykłą determinacje w dążeniu do sukcesu. Posłuchaj jaki pomysł na swoją karierę ma Gabrysia i jakie ważne wydarzenie w jej życiu wkrótce się odbędzie.

Gabriela Wojtyła Kobieta w sporcie
Gabriela Wojtyła Instagram

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)