Menu

Kobiety w Sporcie mają głos! Sport nie ma płci! – Sylwia Maksym Kobieta w Sporcie

6 listopada 2022
Kobiety w Sporcie mają głos! Sport nie ma płci! - Sylwia Maksym Kobieta w Sporcie

Witaj w pierwszym odcinku podcastu Kobieta w Sporcie. Ogromnie się cieszę, że tu jesteś i mam nadzieję, że razem stworzymy miejsce pełne radości, empatii, zrozumienia, chęci do rozwoju i budowania wspólnoty. Sport nie ma granic. Sport nie ma płci. Sportu nie dzielimy na damski czy męski. Mój podcast powstał z myślą o kobietach w sporcie. Kobietach, które są sportowcami, pracują w sporcie i dla sportu. Wyczekuj tutaj niesamowitych historii, inspiracji i motywujących opowieści. Nie będzie zawsze wesoło, ale na pewno ambitnie i z przekazem. Serdecznie zapraszam.

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)