Menu

Kobieca Perspektywa Zarządzania w Sporcie – Ewa Szmitka

20 listopada 2022
Kobieca Perspektywa Zarządzania w Sporcie - Ewa Szmitka

Ewa Szmitka – Kobieta w Sporcie (002)

Pierwszą gościnią podcastu Kobieta w Sporcie jest propagatorka walking footballu, trenerka III ligowego klubu kobiecego Zawisza Fiero Rzgów, współzałożycielka Klubu Sportowego Kontra, absolwentka wydziału ekonomiczno-socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego… to nie wszystkie jej zasługi, pozwól, że wezmę oddech by wymieniać je dalej! Mistrzyni pizzy, społeczniczka-organizatorka, wielbicielka zmian i rozwoju, wspierająca całym sercem kobiecą piłkę nożną – Ewa Szmitka. Ewa jest także twórczynią programu rozwojowego Kobieca Perspektywa Zarządzania w Sporcie mającego na celu zwiększenie kwalifikacji kobiet pracujących w sporcie i dla sportu. To właśnie z tego miejsca się znamy i dzięki temu miejscu patrzymy we wspólnym kierunku. W naszej rozmowie, Ewa opowiada o przygodzie z piłką, początkach propagowania kobiecego footballu w Polsce, rozwoju piłki i trudnościach, przez które wielokrotnie muszą przechodzić kobiety pracujące w sporcie, które widzą i czują potrzebę zmian na rzecz rozwoju. Zapraszam do wysłuchania rozmowy z moją niezwykłą rozmówczynią, która poruszy do działania nawet największego malkontenta.

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)