Menu

Paula Duda – w robieniu zdjęć piłkarkom najbardziej cieszą mnie cieszynki – kobieta w sporcie

1 stycznia 2023
Paula Duda - w robieniu zdjęć piłkarkom najbardziej cieszą mnie cieszynki - kobieta w sporcie

Paula Duda- gościni Podcastu Kobieta w Sporcie (005)

Mam przyjemność znać Paulę ponad 3 lata, jest nie tylko niesamowitą kompanką w pracy, rozwoju, działaniach, zwiedzaniu, sporcie ale i w inspirujących rozmowach, których nigdy nie ma końca. Ależ czekałam na to nagranie, ależ miałam radość podczas jego tworzenia i kolejne radości podczas odłuchiwania. Paula Duda, rzeczniczka prasowa reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, fotografka sportowa, wielbicielka gór, Linkin Park, Brazylii i piłki nożnej jest gościnią 5 odcinka mojego podcastu Kobieta w Sporcie.

W robieniu zdjęć piłkarkom najbardziej cieszą mnie cieszynki – Paula Duda

Zdjęcia autorstwa Pauli to nie tylko treningi i mecze reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Paula Duda fotografuje również mecze męskiej reprezentacji i zawsze pojawia się tam, gdzie piłka jest w grze, dosłownie. Paula, jak sama opowiada w 5 odcinku podcastu Kobieta w Sporcie, nie czeka z założonymi rękami aż życie samo przyniesie zmiany. Ma wiele pasji, ale każdą rozwija dzięki dobrze obranemu celowi.

Nasza rozmowa to nie tylko piłka nożna, kobieta w sporcie i sam sport. To przede wszystkim bardzo emocjonalne i pouczające wyznania, które zebrane razem, są wartościowym kompendium dobrego życia i symbiozy z innymi ludźmi.

Jakie tematy porusza Paula Duda w 5 odcinku podcastu Kobieta w Sporcie?

Jeśli jesteś fanką/ fanem piłki nożnej to na pewno już wielokrotnie widziałaś/widziałeś zdjęcia autorstwa Pauli. Paula jest również autorką wywiadów, artykułów, odpowiada za organizację i prowadzenie konferencji prasowych. Tworzy również wartościowy portal Łączy nas piłka kobieca. Tak, tym wszystkim zajmuje się Paula. Mówiłam – kobieta nie do zastąpienia (a na pewno nie przez jedną osobę :)).

Prócz pracy, Paula pasjonuje się biathlonem, ma ogromną wiedzę o wielu dyscyplinach sportowych. Kocha góry, sport w szerokim wydaniu, Brazylię, podróże, muzykę i dobre jedzenie. Gdy myślę o naszych spotkaniach, od razu nasuwa mi się na myśl słowo, które charakteryzuje Paulę doskonale – działanie!

 

paula duda sylwia maksym sztab reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej
fot. Łukasz Grochala – CyfraSport / PZPN
 

Paula Duda rzeczniczka prasowa reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej

Zapraszam Cię do odsłuchania 5 odcinka podcastu Kobieta w Sporcie z niesamowitą bogaterką – Paulą Duda. Niech pierwszy odcinek 2023 roku doda Ci skrzydeł i przekona, że warto działać. Paula w 005 odcinku podcastu opowiada również o:

  • Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Brazylii w 2014 roku i spełnianiu marzeń
  • Zdjęciu Roberta Lewandowskiego, które mogli podziwiać kibice podczas Mundialu w Katarze w 2022 roku
  • Jak wygląda praca rzeczniczki prasowej reprezentacji i jakie są wyzwania z nią związane
  • Dlaczego warto podążać w życiu za marzeniami i nie odkładać ich na ostatni moment
  • Rozwoju piłki nożnej kobiet w Polsce

Tutaj znajdziesz zdjęcia autorstwa Pauli – Instagram – Paula Duda

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)