Menu

Jedz rośliny, podnoś żelazo! – Anna Kozłowska – kobieta w sporcie

29 stycznia 2023
Jedz rośliny, podnoś żelazo! - Anna Kozłowska - kobieta w sporcie

Kobieta w Sporcie (007) – Anna Kozłowska

Ależ mamy dziś piękne kombo w podkaście Kobieta w Sporcie. Rozmawiamy o sporcie, działaniach na rzecz zwierząt, spełnianiu marzeń, dążeniu do celu, tytule mistrzyni świata kettlebell sport i to wszystko na tle diety roślinnej.

Anna Kozłowska – Mistrzyni świata kettlebell sport i dieta roślinna

Anię poznałam osobiście rok temu, ale od dłuższego czasu mailowałyśmy, planując wspólne działania na rzecz Jasnej Strony Mocy i Otwartych Klatek. Mistrzyni i wicemistrzyni świata kettlebell sport, niesamowicie wrażliwa, empatyczna i serdeczna kobieta jest gościnią siódmego odcinka podkastu Kobieta w Sporcie. Anna Kozłowska pracuje na codzień na rzecz zwierząt w stowarzyszeniu Otwarte Klatki, po pracy miłośniczka kettlebells i wielka wielbicielka roślinnej kuchni. Ania opowiada o swojej drodze do wywalczenia tytułu mistrzyni świata kettlebell sport, pracy w stworzyszeniu Otwarte Klatki, roślinnym wyzwaniu i bezmięsnej kuchni.

Anna Kozłowska – Otwarte Klatki, Jasna Strona Mocy, Kettlebell i dieta roślinna

Żałuję, że podkast to tylko dźwięk, choć wierzę, że urok Ani jest dostrzegalny również przez zmysł słuchu. Ogromnie wrażliwa, delikatna, serdeczna, pomocna, profesjonalna i uparcie dążąca do celu, w dodatku skutecznie obalająca stereotypy – to właśnie moja gościni. Nie przedłużając – zapraszam do rozmowy.

Posłuchaj inspirujących opowieści o kettlebel, szeroko rozumianym sporcie, poszukiwaniu siebie, zwierzętach i diecie roślinnej:

Tutaj znajdziesz działania Ani:

  • https://www.instagram.com/eat.your.veggiezz/
  • https://www.otwarteklatki.pl/
  • https://jasnastronamocy.pl/

 

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)