Menu

Piłka nożna kobiet generuje zasięgi i warto o niej mówić! – Weronika Możejko – kobieta w sporcie

12 lutego 2023
Piłka nożna kobiet generuje zasięgi i warto o niej mówić! - Weronika Możejko - kobieta w sporcie

Kobieta w Sporcie (008) – Weronika Możejko

W dzisiejszym odcinku podkastu Kobieta w Sporcie wracamy do rozmów o piłce nożnej kobiet. Moja gościni w niezwykle prosty, przyjemny i niesamowicie ciekawy sposób dzieli się ciekawostkami ze świata kobiecej piłki. Mam przyjemność, w ósmym odcinku podkastu Kobieta w Sporcie rozmawiać z Weroniką Możejko, rzeczniczką prasową AP ORLEN Gdańsk, absolwentką programu UEFA Certificate in Football Management prowadzonego przez UEFA Academy i Uniwersytet w Lozannie.

 

Warto mówić o piłce nożnej kobiet – Weronika Możejko

Piłka nożna kobiet w Polsce dopiero zyskuje na popularności. Dzięki profesjonalizacji sportu, wsparciu dziennikarzy, większej liczbie fanów i przede wszystkim dzięki kobietom, które zajmują się piłką nożną kobiet tworząca się historia nabiera tempa. Jeszcze wiele przed nami do zrobienia, jednak te procesy są o wiele przyjemniejsze dzięki działaniom takich kobiet jak Weronika.

Weronika Możejko Kobieta w Sporcie
Autor: Radosław Jóźwiak/PZPN
 

Weronika Możejko – rzeczniczka prasowa AP Orlen Gdańsk

Moja gościni pełni tak wiele funkcji i ma tak szerokie doświadczenie i obawiając się, że o którymś zapomnę poprosiłam Weronikę o napisanie kilku słów o jej działaniach.

Weronika mówi o sobie tak: „Prowadzę profil na Instagramie i TikToku w którym mówię o piłce nożnej kobiet. Pokazuję, że kobieca piłka też generuje zasięgi i warto o niej mówić. Jestem absolwentką programu UEFA Certificate in Football Management prowadzonego przez UEFA Academy i Uniwersytet w Lozannie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z takimi organizacjami jak PZPN, FIFA i UEFA m.in. będąc koordynatorką marketingu i sponsoringu z ramienia LOC podczas Finału Ligi Europy w Gdańsku, pracując w dziale Marketingu i Imprez Masowych na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk oraz współpracując z portalem Piłka Dla Wszystkich przy tworzeniu materiałów wideo. Jestem też absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. W przeszłości byłam piłkarką. Obecnie pracuję jako rzeczniczka prasowa ekstraligowego klubu, AP ORLEN Gdańsk”


Weronika Możejko Kobieta w Sporcie
Autor: Radosław Jóźwiak/PZPN

 

Weronika, jeszcze zanim się poznałyśmy, zachwyciła mnie działaniami na swoich kanałach – instagramie i tiktoku. Chłonę całą sobą wiedzę dotyczącą piłki nożnej i czuję, że ona procentuje w zrozumieniu zasad, które do tej pory były dla mnie wiedzą tajemną.

Koniecznie zaobserwuj kanały, które prowadzi Weronika, poznasz najciekawsze wiadomości ze świata piłki nożnej kobiet


 


_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

 

Chcesz być lepszą piłkarką? Sprawdź diety, jakie dla Ciebie przytowałam!

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)