Menu

Jak zdrowo wejść w 2023 rok?

31 grudnia 2022
Jak zdrowo wejść w 2023 rok?

Zdrowe wejście w Nowy Rok – podcast Paliwo z Roślin #95

Spontaniczny odcinek podcastu Paliwo z Roślin, który powstał w sylwestra 2022 roku. Posłuchaj o tym jak zdrowo wejść w Nowy Rok, troszcząc się o siebie, swoje zdrowie, ambitne plany i spełnienie marzeń. Niech podsumowanie minionego czasu pozwoli Ci wyciągnąć wnioski i przygotować się do zmian, które chcesz wdrożyć.

W tym odcinku występuje Radek, który gościł w podcaście Paliwo z Roślin najwięcej razy w tym roku w porównaniu do innych gości. Nie wyobrażałam sobie nagrać tego odcinka sama. Spojrzenie na minione wydarzenia, emocje, osiągnięte cele czy nierealizowane plany z dwóch perspektyw pozwala na jeszcze lepsze wyciągnięcie wniosku i tym samym doskonałe przygotowanie do zdrowego wejścia w Nowy Rok.

Szczęścia i zdrowia dla Was! Niech 2023 rok będzie dla nas wszystkich, dobry, łaskawy i owocny w ambitnie realizowane plany.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy:
Podcast – Paliwo z roślin – #95 Jak zdrowo wejść w 2023 rok?
Radek Krzesa

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)