Menu

Paulina Dudek – w piłce nożnej warto podążać za intuicją – kobieta w sporcie

18 grudnia 2022
Paulina Dudek - w piłce nożnej warto podążać za intuicją - kobieta w sporcie

Paulina Dudek – gościni Podcastu Kobieta w Sporcie (004)

Z Pauliną Dudek, reprezentantką Polski w piłce nożnej, zawodniczką Paris Saint-Germain rozmawiam w czwartym odcinku podcastu Kobieta w Sporcie. Nasza rozmowa dotyczy piłki nożnej, rozwoju, trudnych życiowych decyzji, spokoju i zdrowia głowy. Paulina jest nie tylko odważną liderką, ale przede wszystkim równorzędną kompanką, która dzięki ogromnej empatii zawsze jest chętna do pomocy i wspólnych działań.

 

Chcesz zostać najlepsza piłkarką? Sprawdź diety, które dla Ciebie przygotowałam:

diety w piłce nożnej

W piłce nożnej warto podążać za intuicją – Paulina Dudek

Intuicja, to słowo Paulina wypowiedziała podczas naszej rozmowy kilkukrotnie. Rzeczywiście, intuicja jest zdolnością wysoko rozwiniętą u kobiet. Gdy w pełni rozumiemy jej znaczenie, to posługiwanie się nią w ważnych wyborach, staje się naturalnością i najlepszym rozwiązaniem.

O czym jeszcze rozmawiam z Pauliną Dudek w czwartym odcinku podcastu Kobieta w Sporcie?

Jeśli interesujesz się piłką nożną, to na pewno dotarła do Ciebie informacja o kontuzji Pauliny, która miała miejsce we wrześniu 2022 roku. Paulina przeszła poważny zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w nodze prawej. Po operacji czeka ją kilka miesięcy rehabilitacji, co na ten moment uniemożliwia wejście na boisko.

Każdy sportowiec, nie tylko zawodniczka piłki nożnej, wie jak ważna jest pełna dyspozycja fizyczna. Najmniejsza przerwa od sportu i treningów może bardzo źle wpłynąć na psychikę sportowca.

  • Jak Paulina poradziła sobie i przewartościowała w głowie ten trudny czas?
  • Czym dla Pauliny jest praca z głową?

Zapraszam do czwartego odcinka podcastu Kobieta w Sporcie.

 

Paulina Dudek zawodniczka piłki nożnej PSG i reprezentacji Polski

Zapraszam Cię na social media Pauliny Dudek, dzięki którym możesz być na bieżąco, z tym co dzieje się w kobiecym footballu. Piłka nożna kobiet w Polsce rozkwita zaledwie od kilku lat. Wiesz, że i Ty możesz przyczynić się do wzrostu jej popularności? Zaobserwuj kanały naszych reprezentantek, wspieraj je podczas meczów, kibicuj podczas rozgrywek.

Facebook Pauliny Dudek Instagram Pauliny Dudek

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu. 

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)