Menu

Inspirujące Historie Kobiet w Piłce Nożnej – Karolina Wasielewska

4 grudnia 2022
Inspirujące Historie Kobiet w Piłce Nożnej - Karolina Wasielewska

Karolina Wasielewska – kobieta w sporcie (003)

Gościni trzeciego odcinka podcastu Kobieta w Sporcie zachwyca mnie swoją wiedzą na temat działań kobiet, nie tylko w sporcie. Karolina Wasielewska, autorka książki “Cyfrodziewczyny” o polskich pionierkach branży IT, na codzień dziennikarka Tok FM, tym razem nurkuje w temat piłki nożnej i szykuje dla nas, mającą ukazać się w przyszłym roku książkę, o kobietach w footballu.

W Polsce mamy wiele wybitnych piłkarek, które stanowią inspirację dla młodych zawodniczek i udowadniają, że determinacja to najlepsza droga do sukcesu. Karolina opowiada o nich w moim podcaście i często przywołuje przykłady niesamowitych kobiet ze światowego footballu. Kobiety mają głos, kobiety mają siłę, kobiety są niesamowite, zatem o ich/naszych działaniach należy mówić głośno i wszędzie.

Zgadzasz się ze mną? Jesteśmy niesamowite, ale najważniejsze abyśmy same były tego pewne! Zapraszam Cię, droga Słuchaczko, do wysłuchania naszej rozmowy. Karolina ma tak szeroką wiedzę na temat działań polskich piłkarek, iż ten odcinek powinien trwać minimum 3 godziny. Niech zachęci Cię do śledzenia działań Karoliny i wypatrywania jej książki.  

Karolino! Dziękuję Ci za to co robisz dla piłki nożnej kobiet. Nie mogę się doczekać Twojej książki!  

_____________________________________

Zostań z Paliwo z Roślin i Kobieta w Sporcie 

Jeśli znasz kogoś, komu przyda się wiedza z zakresu roślinnych inspiracji kulinarnych i sportu, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu. Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz tutaj komentarz dotyczący mojego podcastu.

Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące tematów, które chciałabyś abym poruszyła, to chętnie o nich przeczytam. Miłego odsłuchu!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

Droga Słuchaczko, rozwijaj ze mną podcast i decyduj o tematach i gościniach, które mają się w nim pojawić. Tworzę dla Ciebie, a więc zadowolenie moich słuchaczek jest moim priorytetem. Zapisz się na newsletter i napisz do mnie jeśli masz jakiekolwiek uwagi czy pomysły. Chętnie je zrealizuję – Zapisuję się na newsletter Kobieta w Sporcie

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)