Menu

Matylda Szczecińska – mtb cross-country – Kobieta w Sporcie

8 października 2022
Matylda Szczecińska – mtb cross-country - Kobieta w Sporcie

Kobieta w Sporcie: Matylda Szczecińska- kolarstwo górskie XC (#92)

Matylda Szczecińska, obecnie zawodniczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych teamów kolarskich w Polsce Kross Orlen Cyclin Team, jest gościem mojego podcastu Paliwo z Roślin w cyklu Kobieta w sporcie.

https://www.youtube.com/watch?v=oTBHamDXfew&t=581s
 

Kobieta w sporcie – Matylda Szczecińska – “Fajnie być skupionym!”.

“Jestem skupiona, patrzę na siebie… ta mina jest przygotowana do walki, to naprawdę wiele zmienia. Jeśli miałam minę (…) to tak jakbym nie brała tego na poważnie (…) jakbym uciekała od tego, co mnie czeka”

Matylda w przepiękny, dojrzały sposobów opowiada o swojej pracy. Kolarstwo to nie tylko siła, wytrzymałość i technika na rowerze. Matylda ogrom wysiłku wkłada w przygotowanie psychologiczne i odpowiednie nastawienie, które procentuje w postaci lepszych wyników.

Cieszę się, że mam przyjemność rozmawiać z kolejną dojrzałą kobietą, która wie jak ważna jest rola psychiki w swojej w sporcie. Ten odcinek pozwala zrozumieć kolarstwo od niedostępnej dla kibica strony.

matylda szczecińska kobieta w sporcie mtb xc
zdjęcie własność bohaterki

Matylda Szczecińska MTB XC Instagram
Tutaj posłuchasz odcinka
Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)