Menu

Kamila Gurzyńska – MTB XC – kobieta w sporcie

17 sierpnia 2022
Kamila Gurzyńska – MTB XC - kobieta w sporcie

Kamila Gurzyńska – kolarstwo górskie XC (#89)

Mam szczęście do wspaniałych kobiet. Do kobiet w sporcie i w tym w kolarstwie górskim, tym bardziej 🙂 Kobiet, które inspirują swoją dojrzałością i profesjonalizmem. Są empatyczne, chętne do pomocy, ale i nastawione na sukces. Jak mówi Anna Sadowska – “sukces zaczyna się w głowie” – i to samo udowadnia moja dzisiejsza gościni – Kamila Gurzyńska.

Kobieta w sporcie to cykl rozmów – publikowanych w moim podcaście Paliwo z Roślin. Rozmawiam z kobietami, dla których wielką miłością, wyzwaniem i życiowym celem jest aktywność fizyczna. Moimi gościniami są kobiety, które uprawiają sport zawodowy, ale i amatorski. Reprezentują różne dyscypliny sportowe i łączy je wspólna pasja – pokonywanie wszelkich możliwych barier. Udowadniają samym sobie, że “niemożliwe nie istnieje!”, a sport to radość i spełnienie.

Kobieta w sporcie – Kamila Gurzyńska – cross-country

“Jesteś niesamowitą kobietą, masz fajne możliwości, może chciałabyś trenować pod opieką trenera?”

Kamila to naprawdę niesamowita kobieta! Tak niesamowita jak historia jej pasji i kolarskich przygód. Zacytowane w tytule rozdziału słowa Kamila usłyszała niedługo po tym, jak zakupiła swój pierwszy rower. To prawdziwy talent! A talenty należy doceniać, szlifować i sprawiać by rozkwitały! Ogromnie cieszę się, że Kamila przyjęła zaproszenie do podcastu Paliwo z Roślin. Rozmowa z Kamilą dodała mi skrzydeł! Zrozumiałam co czują zawodniczki elity kobiet kolarstwa górskiego i dzięki temu mogę być jeszcze bliżej zawodniczek. Kamila opowiedziała historię swojej pasji i determinacji w dążeniu na kolarskie szczyty możliwości.

Kobiety w sporcie nadal mają problem z zaakceptowaniem siebie i wiarą we własne dokonania. Czas to zmienić i wspierać ich działania! To przekazuje w #89 odcinku podcastu Paliwo z Roślin w cyklu kobieta w sporcie moja gościni. Kamila podkreśla, że kobiety często nie wierzą w siebie. Są przekonane, że bezwartościowe i stereotypowo powinny “siedzieć w domu”. Nic bardziej mylnego! Kobiety są silne, zaradne, pomysłowe, zdeterminowane i nastawione na sukces! Ale by to zrozumieć, należy wykonać sporą pracę, nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim pracę z głową. Wtedy naprawdę możemy przekonać się o tym jak wiele możemy zaoferować światu i samej sobie!


Kamila Gurzyńska Sara WORKWEAR INSTAGRAM Kamila Gurzyńska

Kamila Gurzyńska – “Wierzmy w siebie i w swoje możliwości!” – kolarstwo górskie

Wiara w siebie i swoje możliwości to klucz do sukcesu, nie tylko sportowego. Kamila opowiada w jaki sposób wypracowała pewność siebie i jak pomogło jej to w zdobyciu radości z osiąganych marzeń. Praca z głową, dobre nastawienie i wartościowy, pozytywny dialog, naprawdę czynią cuda i napędzają mięśnie. Kamila Gurzyńska w #89 odcinku podkastu Paliwo z Roślin opowiada o sile fizycznej i psychicznej. O radości jaką daje jej ściganie. Kamila to fenomen! Pierwszy rower górski kupiła po 30 roku życia, by pięć lat później ścigać się w Elicie Kobiet kolarstwa górskiego w formule cross-country. Piękne i niesamowite! Dla mnie Kamila jest wielką inspiracją!

O Kamili mogę pisać i opowiadać jeszcze bardzo długo. Jak tylko ją poznałam wiedziałam, że bardzo chcę zaprosić ją do podcastu i porozmawiać o kolarstwie, treningu, kolarskiej diecie i realizacji marzeń. By nie przedłużać, zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy. Kamila pięknie inspiruje. Załóż więc słuchawki, a potem biegnij na trening. Gwarantuję, że będzie o wiele bardziej efektywny po opowieści, którą usłyszysz w tym odcinku podcastu Paliwo z Roślin w cyklu Kobieta w Sporcie.

 

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję! Mam jeszcze wiele pomysłów na wsparcie Twojej wiedzy dzięki treściom, które przekazuję w moim podkaście. Chcę dawać Ci lepszą jakość i dbać o Twój rozwój.

-> Wesprzyj proszę mój podcast i zostań moim patronem / patronką na patronite <-

patronite sylwia maksym

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)