Menu

Po co trenujesz i dbasz o zdrowie?

14 kwietnia 2024
Po co trenujesz i dbasz o zdrowie?
Bez określonego celu, droga i jej trudy nie mają sensu. Podobnie jest z treningiem, dietą, rozwojem, edukacją. Po co trenujesz i dbasz o zdrowie? Jakie są Twoje życiowe priorytety? Robisz to dla kogoś? Medali? Pięknej sylwetki? Dla Trenera? Drużyny?

Trening i dieta znacząco wpływają na naszą kondycję zdrowotną. W moim odczuciu, to najlepsza para, która zawsze powinna iść z nami przez życie. Jeśli zajmujesz się sportem zawodowo, to doskonale wiesz, że często trening, nie równa się zdrowie. To maksymalne obciążenia, które mogą kończyć się poważnymi kontuzjami i mnogością bodźców odbierających Ci siłę. Dlatego o tym rozmawiamy!

Po co trenujesz i dbasz o zdrowie?

 

Sens treningu i diety to zdrowie!

Dzięki mojej już ponad 8-letniej współpracy z zawodowymi sportowczyniami i sportowcami, wiem jak ważna jest dbałość o każdy szczegół rozwoju i przede wszystkim ustalenie priorytetów tego rozwoju. W 119 odcinku mojego podcastu Paliwo z Roślin nie mówię o diecie, suplementacji, ani nie przedstawiam Ci pomysłów na niesamowite przepisy, które wykorzystasz w swojej sportowej diecie. Pokazuję Ci rozwiązania, o których doskonale na pewno wiesz, ale jestem też przekonana, że często zapominasz. Frustruje Cię brak efektów? Gorsze zdrowie? Treningi przestały Cię cieszyć, a zmęczenie i znużenia są z Tobą od dawna? Ten odcinek jest dla Ciebie!

 

Odcinki powstają w partnerstwie z marką suplementów diety Naturell, która jest sponsorem podcastu Paliwo z Roślin

Naturell logo

 
Montaż podcastu: Monika Adamska-Guzikowska
Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)