Menu

Piłka nożna jest dla mnie wszystkim! – Amanda Moura-Pietrzak

24 marca 2024
Piłka nożna jest dla mnie wszystkim! - Amanda Moura-Pietrzak

Kobieta w sporcie wraca! I to z podwójną siłą, dzięki wspaniałej bohaterce tego odcinka!

Amanda Moura-Pietrzak, to kobieta-rakieta, niesamowicie uzdolniona zawodniczka piłki nożnej, która gra na co dzień w Legia Lejdis, koordynuje rozwój projektu Legionistek, a także realnie kształtuje rozwój piłki nożnej kobiet w Polsce. Dzięki brazylijskiemu pochodzeniu przenosi wyjątkowy temperament do swojej pracy, aktywności i działań mających na celu wspieranie kobiecego futbolu.

Piłka nożna jest dla mnie wszystkim!

O czym jest nasza rozmowa? Oczywiście o piłce nożnej kobiet, ale przedstawiamy nie tylko jej radosne oblicze.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest być kobietą w świecie tak męskiej dyscypliny sportowej, jaką jest piłka nożna? Jak to jest walczyć z utartymi stereotypami i stawiać czoła wyzwaniom, które na co dzień dotyczą głównie kobiet?

Najnowszy odcinek podcastu Kobieta w Sporcie „Piłka nożna jest dla mnie wszystkim” daje wyjątkową możliwość zrozumienia tych kwestii i poznania kobiecego futbolu od strony, która nie jest widoczna dla kibiców.

Amanda Moura-Pietrzak swoją przygodę z piłką nożną rozpoczęła już w wieku 3 lat i od tamtej pory nie zwalnia piłkarskiego tempa. W dzisiejszym odcinku podcastu Kobieta w Sporcie niezwykły sposób przedstawia wszystkie oblicza kobiecego futbolu w Polsce.

Piłkarka Legia Lejdis opowiada o swoich doświadczenia, wyzwaniach, a także o tym, co wpływa na oglądalność meczów piłki nożnej kobiet. Ten odcinek to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdej miłośni i miłośnika futbolu!

Amanda Moura-Pietrzak – Piłka nożna jest dla mnie wszystkim

 

 

Słuchaj, subskrybuj, komentuj i podaj dalej! Realnie wypływamy na rozwój kobiecej piłki nożnej i dmuchamy mocnym wiatrem w szeroko rozpościerające się skrzydła piłkarek, trenerek i innych specjalistek pracujących w kobiecym futbolu!

Uwielbiam wspierać rozwój działań bohaterek mojego podcastu. Zatem, serdecznie zapraszam Cię na kanały w social media, dzięki którym lepiej poznasz Amandę i drużynę Legia Lejdis.

 

Amanda Moura-Pietrzak

Legioniski

_____________________________________

 

Wiesz, że nagrałam już wiele odcinków o kobiecym futbolu w Polsce? Posłuchaj:

_____________________________________

Podcast Kobieta w Sporcie i Paliwo z Roślin

Jeśli znasz kogoś, kto poszukuje wiedzy dotyczącej żywienia w spocie, roślinnych inspiracji kulinarnych, nauki żywienia, to podaj mu/jej linka do tego wpisu i mojego podcastu.

Masz jakieś sugestie dotyczące tematów? Chętnie o nich przeczytam! Napisz do mnie!

Paliwo z roślin – podcast posłuchasz również tutaj:

Kobieta w Sporcie – podcast dostępny tutaj:

 

Spodobał Ci się podcastowy wpis? Cudownie! Będzie mi miło, jeśli go udostępnisz. Dziękuję!

Jeśli chcesz dać temu wyraz, to oceń mój podcast w aplikacji Spotify lub wystawiając komentarz w aplikacji Apple Podcasts. To pomaga mi się rozwijać i wspiera wartość, którą później Ci mogę zwracać w postaci jeszcze doskonalszych odcinków. Tworzenie podcastu to moja pasja i dodatkowe hobby. Jeśli chcesz mnie wspomóc i postawić mi wirtualną kawę dzięki której mogę opłacić narzędzia, które wykorzystuję do tworzenia podcastu, to będzie mi bardzo miło

—-> Stawiam Ci kawę, Sylwia. Tworzę z Tobą to miejsce!

 

Udostępnij

Zobacz także

Newsletter

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy jadłospis fleksitariański na 2000 kcal

Unikatowe kody promocyjne, darmowe diety i ebooki oraz najważniejsze informacje dotyczące diety roślinnej i sportowej w pigułce - to wszystko otrzymasz zapisując się na mój newsletter!

Zgoda(wymagane)